تاریخ: 2015-07-11 شناسه خبر: 3098

مسلمان، اولين ستاره اردوي سرخ

 

محسن مسلمان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ مسئولان باشگاه پرسپوليس در ادامه پروسه نقل و ‌انتقالات‌ قصد داشتند 2‌‌ هافبک طراح و تهاجمي جذب کنند و گزينه‌هايشان هم محسن مسلمان و سعيد عزت‌ا‌لهي بازيکن جوان تيم اتلتيکو‌مادريد بودند که روز گذشته موفق شدند با مديربرنامه‌هاي مسلمان و باشگاه ذوب‌آهن به توافق برسند. مسلمان که يک سال ديگر با ذوب‌آهن قرارداد دارد، در حالي با پرسپوليس به توافق رسيد که مسئولان باشگاه ذوب‌آهن چند پيشنهاد به او براي پيوستن به سرخ‌پوشان ارائه داده بودند که ظاهرا مسلمان گزينه پرداخت پول رضايت‌نامه را پذيرفته است. بر‌اساس شنيده‌ها مسئولان باشگاه ذوب‌آهن مايل به حفظ اين بازيکن در تيم‌شان بودند اما يحيي گل‌محمدي سرمربي جوان ذوب‌آهن اعتقادي به مسلمان ندارد و از اين‌رو باشگاه چاره‌اي جز انتقال قرضي يا قطعي اين بازيکن جوان نداشت.

با اين‌حال گل‌محمدي از مديران باشگاه خواسته بود با تمديد قرارداد مسلمان او را به تيم ديگري منتقل کنند که سرمايه باشگاه از دست نرود! يکي از گزينه‌هاي پيش‌روي مسلمان براي پيوستن به پرسپوليس تمديد قراردادش با باشگاه ذوب‌آهن بود که البته اين بازيکن زير بار نرفت، چرا‌که سال آخر قرارداد 5 ساله‌اش را مي‌گذراند و تمايلي به تمديد اين قرارداد طولاني مدت نداشت. گزينه دوم مسلمان براي حضور دوباره در پرسپوليس معاوضه او با فرشاد احمدزاده ‌هافبک جوان سرخ‌پوشان بود که اين پيشنهاد از سوي مديران باشگاه ذوب‌آهن و به درخواست گل‌محمدي مطرح شد که مورد موافقت باشگاه پرسپوليس قرار نگرفت. از اين‌رو به نظر مي‌رسيد مذاکرات پرسپوليس و ذوب‌آهن بر سر مسلمان به بن‌بست رسيده، اما گزينه سومي هم به ميان آمد تا اين گره کور باز شود. گويا در ادامه مذاکرات قرار بر اين شد که مسلمان شخصا پول رضايت‌نامه‌اش را به باشگاه ذوب‌آهن بپردازد اما اين بازيکن اعلام کرد که پرداخت اين مبلغ برايش مقدور نيست و باشگاه پرسپوليس به شرط کم کردن پول رضايت‌نامه از مبلغ قراردادش براي پرداخت 200 ميليون پول رضايت‌نامه مسلمان به باشگاه ذوب‌آهن اعلام آمادگي کرد.

سرانجام 3 طرف مذاکره به جمع‌بندي و توافق ‌‌رسيدند و مسلمان پس از 2 فصل دوباره سرخ‌پوش شد. مسلمان بعد از توافقات صورت گرفته بين 2 باشگاه پرسپوليس و ذوب‌آهن، قراردادش را با سرخ‌پوشان رسمي کرد و بعد از حضور در دفتر باشگاه با پيراهن پرسپوليس عکس يادگاري گرفت. مسلمان قرار است در خط مياني پرسپوليس جانشين محمد نوري کاپيتان فصل گذشته اين تيم شود که با تيم المسيمير قطر قرارداد بست. مسلمان پس از عقد قرارداد با پرسپوليس با ابراز خوشنودي از حضور دوباره‌اش در جمع پرسپوليسي‌ها در يکي از صفحه‌هاي اجتماعي نوشت: «‌مي‌رويم براي قهرماني»/روزنامه شرق

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.