تاریخ: 2015-07-11 شناسه خبر: 3143

بانوان تنیسور به اردو رفتند

تنیس

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  آکادمی بین المللی تنیس روی میز از فردا به صورت هم زمان میزبان اردوی بانوان پینگ پنگ باز ایرانی در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان است.

اردوی تیم ملی بانوان بزرگسال ایران با هدف کسب آمادگی لازم برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا برگزار می‌شود. ندا شهسواری(کرمانشاه)، محجوبه عمرانی(مازندران) و مریم صامت (گلستان) بازیکنان بزرگسال دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند که از فردا تمرینات خود را زیر نظر سیما لیموچی سرمربی تیم ملی بانوان آغاز می‌کنند.

اردوی تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان نیز به صورت هم زمان با تیم ملی بزرگسالان برگزار می‌شود و بازیکنان این رده سنی به صورت مشترک با سایر رده‌های سنی به تمرین می‌پردازند.

فاطمه جمالی فر (البرز)، صبا صفری(مازندران)، شقایق حسین زاده(تهران)، ملیکا کرمی (تهران)، مریم فرعی(البرز) ، مهشید اشتری(ح.رضوی) و فاطمه زهرا مختار رضایی (مازندران) بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم های ملی جوانان و نوجوانان هستند که با دعوت مهناز رجبیان و فاطمه رجبی در این اردوی تمرینی حاضر می‌شوند.

فاطمه جمالی فر و صبا صفری دو پینگ پنگ باز جوان کشورمان هستند که در مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان توانستند با کسب نتایج لازم پیراهن این رده سنی را هم تصاحب کنند.

 

اردوی تیم های ملی آقایان نیز به صورت هم زمان در سه رده سنی در آکادمی بین المللی تنیس روی میز در حال برگزاری است که به خاطر برنامه فشرده آماده سازی تیم های ملی و هم زمانی این دو اردو، هتل آکادمی المپیک به عنوان محل اسکان بانوان پینگ پنگ باز ایران معرفی شده است.

اردوی تیم های ملی بانوان از فردا آغاز می شود و تا روز 25 تیرماه ادامه خواهد داشت.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.