تاریخ: 2015-07-12 شناسه خبر: 3224

270 دانش آموز از قزوین به مسابقات ورزشی کشوری اعزام می شوند

 مسابقات ورزشی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  عین اله صادقی افزود: سی و دومین دوره مسابقات ورزشی پسران و بیست و ششمین دوره مسابقات ورزشی دختران در مرداد و شهریور ماه 94 برگزار می شود.

وی اضافه کرد: این دوره از مسابقات در بخش پسران به میزبانی استان های خراسان رضوی و در بخش دختران در آذربایجان شرقی، فارس و مازندران برگزار می شود.

صادقی ادامه داد: کاروان اعزامی پسران شامل تیم های فوتسال، طناب زنی، بازی های بومی محلی، ژیمناستیک و تنیس روی میز در دوره ابتدایی و والیبال، بسکتبال، شنا، ژیمناستیک و بدمینتون در دوره اول متوسطه و کاروان های اعزامی دختران شامل تیم های طناب زنی، بازی های بومی محلی، هندبال، شنا، ژیمناستیک در دوره ابتدایی و بسکتبال، فوتسال، شنا، ژیمناستیک در دوره اول متوسطه می باشد.

وی خاطرنشان کرد: تمام تمهیدات لازم برای اعزام هرچه بهتر این تیم ها در نظر گرفته شده است و تمام تیم ها دارای حداقل دو جلسه تمرین در هفته در بهترین سالن ها با بهره گیری از علم و تجربه مربیان و سرپرستان استان می باشند.

معاون تربیت بدنی و اداره کل اموزش و پرورش استان قزوین در ادامه اظهار امیدواری کرد این دوره از مسابقات فرصتی برای کسب تجربه و یادگیری رفاقت ها و جوانمردی برای دانش آموزان عزیز استان باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.