تاریخ: 2015-07-12 شناسه خبر: 3259

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان را در بیاوریم؟

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ در بیشتر جوامع امروزی لباس پوشیدن به یکی از دغدغه های اصلی همه و به خصوص جوانان تبدیل شده است. آنها می خواهند که لباس های شیک و مد روز بپوشند و مثل مدل هایی که در نمایش های مد و لباس می بینند به نظر برسند. در این میان تعداد افرادی که توانایی خرید برندهای لوکس و شیک مد روز را داشته باشند بسیار اندک است و خیلی از افراد به خریدن برندهای تقلبی و عموما بی کیفیت روی می آورند که ماهیت خود را از فرسنگ ها فاصله هم فریاد می زنند. ما در اینجا راهکارهایی به شما معرفی می کنیم که به شما کمک می کنند بی آنکه لباس های تقلبی و بی کیفیت بخرید و یا مبالغ سرسام آوری را خرج بکنید، طوری لباس بپوشید که انگار هزینه زیادی صرف لباس هایتان کرده اید.

1. لباس هایتان را اتو بزنید

چگونه ادای لباس پوشیدن پروتمندان را در بیاوریم

حتما اصطلاح «شیک و اتو کشیده» را شنیده اید لباس های شق و رق و بی چین و چروک باعث می شوند شما خیلی شیک به نظر برسید و لباس هایتان نو به چشم بیایند. درست است که بیشتر ما از اتو کشیدن لباس هایمان متنفر هستیم، اما باید اعتراف کنیم که وقتی لباس هایمان اتو زده شده اند خودمان هم حس بهتری نسبت به خود داریم.


2. کار را به دست خیاط بسپارید

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان را در بیاوریم

بعضی لباس ها را اگر بخواهید آماده بخرید برای شما هزینه بسیار زیادی به همراه خواهند داشت و حتی ممکن است توانایی خرید آنها را نداشته باشید. ولی اگر دوخت لباس مورد نظرتان را به یک خیاط خوب و ماهر بسپارید هزینه نهایی برای شما خیلی به صرفه تر خواهد بود. بیشتر افراد شیک پوش دوخت لباس هایشان را به خیاط های مخصوصشان می سپارند.


3. از کمربند استفاده کنید

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان را در بیاوریم

استفاده از یک کمربند شیک چه برای خانم ها و چه آقایان می تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. یک کمربند خوب از آن دسته چیزهایی است که ارزش آن را دارد که کمی برایش هزینه کنید. چرا که هم می توانید از آن برای مدت های طولانی استفاده کنید و هم به لباس های شما ظاهری بهتر می دهد. البته در انتخاب کمربندتان باید دقت داشته باشید و از مدل های اغراق شده استفاده نکنید.


4. از زیورآلات طلایی رنگ استفاده کنید

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان را دربیاوریم

استفاده از زیورآلات طلایی رنگ در ضمیر ناخودآگاه هر بیننده ای تداعی کننده تجمل و ثروت است. ترکیب یک دستبند و یا گردنبند طلایی با ساده ترین لباس ها هم می تواند اثرگذار باشد. البته در این مورد هم باید تعادل را رعایت کرده و از زیاده روی خودداری کنید. ظرافت همیشه باعث شیکتر به نظر رسیدن شما خواهد شد.


5. تنها از یک رنگ استفاده کنید

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان رادر بیاوریم

هرچند بعضی ها می گویند ست بودن لباس ها دیگر مد نیست و باید رنگ ها و طرح های مختلف را با هم ترکیب کرد، اما انتخاب لباس های یک دست هم این روزها خیلی مد شده است و هم همیشه مورد علاقه شیک پوشان بوده است. به ویژه اگر رنگ هایی مثل کرمی و یا سیاه را انتخاب کنید. (نکته: توجه داشته باشید که اگر به عنوان مثال بلوز و شلوار یک رنگ می پوشید، هر دوی آنها طیف هایی یکسان از یک رنگ باشند.)


6. کیف های دستیتان را تمیز نگهداری کنید

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان را در بیاوریم

بیایید با خودمان صادق باشیم. کیف هایتان را هر چند وقت یک بار تمیز می کنید؟ دود و دم و آلودگی هوای شهرها باعث می شود رنگ لباس ها و کیف و کفشمان تغییر کند. اما چون لباس هایمان را زود به زود می شوییم متوجه این موضوع نمی شویم و اثر این آلودگی در کیف هایمان بیشتر خودش را نشان می دهد. برای آنکه کیف هایی شیک و همیشه نو داشته باشید آنها را همیشه تمیز نگه دارید و با اسپری ها و مواد براق کننده آنها را مثل روز اولشان حفظ کنید.


7. به ظاهرتان برسید

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان را در بیاوریم

داشتن موهای مرتب و آرایش شده و چهره ای تمیز و زیبا به اندازه لباستان در شیک به نظر رسیدن شما می تواند تاثیرگذار باشد. حتما برای شما هم پیش آمده که یک نفر به نظرتان خیلی شیک آمده باشد، ولی بعد که دقت کرده باشید ببینید که لباس های خاصی به تن ندارد و چهره و موهایش این اثر را روی شما گذاشته اند. زیباترین لباس ها هم بدون موهای مرتب، پوستی صاف و آرایشی ملایم نمایی نخواهند داشت.


8. لباس های ابدی بخرید

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان را در بیاوریم

لباس های ابدی لباس هایی هستند که همیشه قابل استفاده هستند و هیچ وقت از مد نمی افتند. هروقت ندانید چه لباسی باید بپوشید به سادگی می توانید روی این لباس ها حساب کنید. یک پیراهن کوتاه مشکی، بارانی کمردار کرم رنگ و لباس هایی از این دست همیشه روی مد هستند و حتی ارزش این را دارند که مبلغ زیادی خرج آنها کنید، چرا که هیچ وقت از دور خارج نشده و بلا استفاده نمی شوند.


9. کیف و کفشتان را با هم ست کنید

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان را در بیاوریم

درست است که گاهی ترکیب هوشمندانه رنگ های متفاوت می تواند جلوه ای خوشایند به لباس هایتان بدهد، اما در استفاده از کیف و کفشی که با هم ست باشند هیچ گاه اشتباه نمی کنید. بیشتر افراد شیک پوش کیف و کفش خود را همرنگ و متناسب با هم انتخاب می کنند. (نکته 1 : در مورد کیف و کفش هایی که طرح های شلوغ دارند بهتر است این مسئله را رعایت نکنید. نکته 2: جنس کیف و کفشتان هم بهتر است با هم یکسان باشد، مثلا ترکیب کیف جیر با کفش ورنی را به کار نگیرید.)


10. از طرح های شلوغ استفاده نکنید

چگونه ادای لباس پوشیدن ثروتمندان را در بیاوریم

درست است که این روزها انواع و اقسام طرح های مختلف، از گلدار و راه راه گرفته تا طرح های نوشتاری و حیوانات روی مد هستند. اما به شما توصیه می کنیم که در انتخاب این طرح ها نهایت دقت را به کار بگیرید و آنها را تا جای ممکن با هم ترکیب نکنید. در صورتی که یکی از لباس هایتان طرحدار است در بقیه پوشش خود از طرح های ساده استفاده کنید. (نکته: طرح پلنگی همیشه مد است و همیشه جزء طرح های محبوب ثروتمندان بوده است، به شرطی که در استفاده از آن زیاده روی نکنید.)

منبع: برترینها

 

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.