تاریخ: 2015-07-12 شناسه خبر: 3268

نکاتی درباره زیبایی بهتر و بیشتر!

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ زیبایی یه فرآیند است که شامل همه بخش‌ها می‌شود و باید به صورت همزمان به فکر همه بخش‌ها بود. در اینجا به چند نکته در این باره اشاره می‌کنیم.

انتخاب رژلب مناسب

رژلب مناسب انتخاب کنید. رژهایی با  تناژ تیره دندان‌ها را براق‌تر نشان می‌دهند. برای تشخیص رژ مناسب، چند رژلب را هم روی دست‌تان بزنید و تشخیص دهید که کدام تیره‌تر است. رژلب‌های طلایی رنگ، دندان‌ها را زرد نشان می‌دهد.

برای از بین بردن حلقه دور چشم

 با کانسیلرتان آشتی کنید. بزرگترین اشتباه این است که خیلی کم از کانسیلر استفاده می‌کنند. کانسیلر برای هر نوع پوستی مناسب است و خطوط اطراف چشم را می‌پوشاند و مخصوصا برای پوست‌های خشک مناسب است. کانسیلر را در گوشه بیرونی و درونی و زیر چشم بزنید و با برس محو کنید. اگر بازهم تیرگی می‌بینید، یک لایه  دیگر بزنید. سپس رویش کرم پودر رنگ پوست خودتان را بزنید.

 

به چشمان‌تان کافئین بدهید

چای کیسه‌ای حلقه دور چشم‌تان را محو می‌کند. کافئین رگ‌های دور چشم را آزاد کرده و پف چشم را نیز از بین می‌برد. چای کیسه‌ای را داخل آب جوش کنید و در بیاورید و وقتی سرد شد به مدت 15 دقیقه روی چشمان‌تان بگذارید.

برای محو کردن چین و چروک‌ها

روی خطوط آرایش نکنید. بعد از آرایش کردن، یک پد خشک را روی خطوط کنار چشم و بکشید، به طوری که آرایش هم پاک نشود.

برای کشیدن چشم‌ها

مژه‌ها را درست فر کنید. وقتی مژه‌ها خشک و تمیز است، فرمژه را از ریشه  مژه بگذارید و سه بار فر مژه را فشار دهید. اگر به مدت طولانی نگه دارید، مژه‌های‌تان خیلی مصنوعی فر می‌شود.

مژه‌ها را فر طولانی کنید. فرمژه را با سشوار به مدت 15 ثانیه گرم کنید و سپس به مژه‌های‌تان بزنید.

منبع: مدآنلاین

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.