تاریخ: 2015-07-13 شناسه خبر: 3501

امیدوارم راه حل مناسبی برای حضور بانوان در ورزشگاه اتخاذ شود

جودوبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ «سید محمودرضا میران» اسفند ماه ۱۳۵۳ در تهران به دنیا آمد.

وی از جودوکاران مطرح ایرانی و قهرمان اسبق جودو در عصر بین‌الملل بوده که حاصل حضور ۱۸ ساله میران در تیم ملی کسب ۴۳ مدال رنگارنگ بین‌المللی و ۱۲ مدال طلای جام فجر می باشد.

سال ۹۲ فدراسیون جودو و کوراش جمهوری اسلامی ایران طی حکمی او را به سرمربیگری تیم ملی امید انتخاب نمود، مدتی بعد میران در مصاحبه ای هدف از تشکیل تیم ملی امید را پر کردن خلا موجود در سطح جودوکاران جوان که قصد رسیدن به تیم بزرگسالان را دارند اعلام کرد.

با هدف بررسی جوانب مختلف زندگی ورزشی وی و همچنین مطرح کردن برخی پرسش ها در مورد حضور بانوان در ورزشگاه ها و پرسیدن نظر وی در این باره، خبرنگار سایت ورزش بانوان با این ورزشکار پرافتخار دقایقی به گفتگو نشست:

موضوع سوءقصد به شما بدجوری سرو صدا کرد قضیه چه بود؟

راستش  در آن لحظه ناخود آگاه یاد کشته شدن روح الله داداشی افتادم و فرار کردم، هر وقت به این فکر می کنم که ممکن است با قهرمانان این مملکت چنین برخوردی کنند متاسف می شوم.

چهار سال پیش برای حضور در پیست اسکی به دیزین سفر کرده بود م مورد سوءقصد قرار گرفتم و …

نظرتان در مورد برای حضور بانوان به استادیوم ها چیست؟

بانوان بخش بزرگی از جامعه ما را تشکیل می دهند امیدوارم راه حل مناسبی در این مورد خاص اتخاذ شود البته بنده در جایگاهی نیستم که در این مورد نظر بدهم.

در زندگی ورزشی خود چه خاطره جالبی دارید؟

بدون تردید خاطره مدال خوشرنگ هوشی مین در سال 1996 بهترین خاطره ورزشی ام بود.

در حال حاضر به چه چیزی می اندیشید؟

دوست دارم در مسابقات قهرمانی جهان پیشکسوتان شرکت کنم چون تصمیم گرفتم بازگشتم به تاتامی را با حضور در مسابقات جودوی پیشکسوتان قهرمانی جهان استارت بزنم و بعد از آن به فکر کسب سهمیه‌ المپیک باشم.

وی در خاتمه اظهار داشت: حدود 18 سال است منتظر بازوبند خود هستم اما متاسفانه به دلائل نامعلوم مسئولان فدراسیون ورزش‌های باستانی از اهدای این بازوبند به من سر باز می ‌زنند!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.