تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3504

پازل حذف شدنم از تيم ملي را بچينيد همه چيز مشخص مي‌شود‌

 

پازل حذف شدنم از تیم ملی را بچینید همه چیز مشخص میشود

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛هرچند‌ اين اتفاق بعيد است، چراکه اميرخوش خبر سرپرست تيم ملي در مصاحبه‌اي که چندي پيش با خبرورزشي داشت، تاکيد کرد اين ليست اعلام شده و فعلا هم خبري از نام ظريف و تشکري در آن نيست. به‌هر حال براي جويا شدن علت تصميم ظريف درخصوص راه‌اندازي آکادمي واليبال در مشهد با او تماس گرفتيم. ظريف در پاسخ به اين‌که چرا به يکباره چنين تصميمي گرفته به خراسان مي‌گويد: «قصد دارم با راه‌اندازي يک آکادمي واليبال در مشهد، دينم را به همشهريان و مربيانم که خيلي مرا دوست دارند و طي اين چند سال لطف زيادي به من داشته‌اند، ادا کنم. مي‌خواهم به واليبال پايه استانم کمک کنم تا بتوانيم در آينده بازيکنان خوبي را تحويل تيم ملي بدهيم. ضمن اين‌که اين آکادمي مختص آقايان نيست و قصد داريم در بحث رشد واليبال پايه بانوان هم فعاليت کنيم.» ظريف در پاسخ به اين‌که براي راه‌اندازي اين آکادمي چه افرادي شما را حمايت خواهند کرد به خصوص به لحاظ مالي، مي‌گويد: «فعلا خودم از نظر مالي اين کار را استارت زده‌ام.

اين يک کار شخصي است و به خاطر علاقه‌اي که به کار در واليبال پايه داشتم، اين کار را شروع کرده‌ام. البته براي آينده اين کار برنامه‌هايي دارم و با گروه مشاورهايم هم صحبت‌هايي داشته‌ايم که روي بحث اسپانسر و بازيکن‌سازي کار کنيم. به‌هر حال بايد اين موضوع را پي‌گيري کنم چون براي اجرايي شدن اين اتفاق نياز به حمايت دارم. مطمئنم که اسپانسرهاي خوبي به سمت اين کار جذب خواهند شد.» متمرکز شدن فرهاد ظريف روي افتتاح آکادمي واليبال شايد اين فکر را در ذهن تداعي کند که او احتمالا قيد حضور در تيم ملي واليبال را زده است. ظريف اما اين مسئله را رد مي‌کند: «راه‌اندازي آکادمي واليبال ظريف ربطي به حضورم در تيم ملي يا تيم‌هاي باشگاهي ندارد.» او يک نکته را هم در‌خصوص راه‌اندازي اين آکادمي يادآوري مي‌کند: «در افتتاح آکادمي واليبال ظريف اصلا بحث‌هاي مالي آن برايم اهميت ندارد و فقط به دنبال انجام يک کار ماندگار هستم. من اين توانايي را در خودم مي‌بينم که بتوانم به رشد واليبال شهر و کشورم کمک کنم و آينده خوبي هم براي آن متصور هستم.» وقتي از ظريف مي‌پرسيم از تيم ملي واليبال چه‌خبر؟ خيلي مختصر و مفيد مي‌گويد: «نمي‌دانم. فعلا که من هم مثل بقيه واليباليست‌هاي تيم ملي(فعلا در تعطيلات به‌سر مي‌برند) درحال استراحت هستم. البته استراحت من همراه با کار است.» او درحالي از اتفاقات فعلي تيم ملي ابراز بي‌اطلاعي مي‌کند که اخيرا امير خوش‌خبر سرپرست تيم ملي در مصاحبه با روزنامه خبرورزشي از انتشار ليست 25 نفره تيم ملي براي حضور در ورلدکاپ ژاپن خبر داده بود. ليستي که بنا به گفته خوش‌خبر نامي از فرهاد ظريف و آرمين تشکري در آن ديده نمي‌شود. ظريف در واکنش به اين موضوع به خراسان مي‌گويد: «از اين مسئله بي‌اطلاع هستم و اصلا نمي‌دانم چه اتفاقاتي افتاده يا خواهد افتاد. اگر به تيم ملي دعوت شوم، مي‌گويم چشم و اگر دعوت هم نشوم باز هم مي‌گويم چشم.» اما اين‌که آيا فرهاد ظريف قصد دارد بيشتر درباره اتفاقاتي که در لهستان برايش افتاد و او به بهانه مصدوميت به ايران برگشت، صحبت کند يا نه موضوعي بود که ليبروي تيم ملي در واکنش به آن مي‌گويد: «فعلا نه. فقط مي‌گويم که گذر زمان همه‌چيز را مشخص مي‌کند.

البته خيلي دوست دارم درباره اين موضوعات صحبت کنم و خودم هم يک‌سري سوالات بپرسم که چرا اين‌طور شد اما خب درحال حاضر سکوت بهترين حرف براي من است.» او درباره‌ اين‌که آيا سعيد معروف به عنوان کاپيتان تيم ملي صحبتي درخصوص برگشت او با کواچ داشته يا نه، هم ابراز بي‌اطلاعي مي‌‌کند. ظريف درحالي بر موضع صبر و سکوت خود پافشاري دارد که وقتي به او مي‌گوييم ممکن است با اين سکوت زمان را از دست بدهيد، پاسخ جالبي مي‌دهد: «براي فرهاد ظريف هيچ‌گاه زمان از دست نخواهد رفت. من زياد از اين تجربه‌ها داشته‌ام. يک زماني بود که چند سالي در تيم ملي بوديم و بعد از آن زوران گاييچ سرمربي تيم ملي شد و مرا به تيم ملي دعوت نکرد.

بعد از گذشت 2، 3 سال ولاسکو آمد و مرا به تيم ملي دعوت کرد. بعد از آن من از تيم ملي خداحافظي کردم ولي دوباره آمدند و گفتند که برگردم. من هم برگشتم اما الان دوباره مرا کنار گذاشته‌اند و من هم اعتراضي نکردم. وقتي تکه‌هاي اين پازل را کنار هم بگذاريد خيلي مسائل روشن مي‌شود ولي من نمي‌خواهم تکه‌هاي پازل را کنار هم بگذارم. چون اتفاق‌هايي که مي‌افتد مشخص است. حالا اجازه دهيد ليست نهايي تيم ملي اعلام شود و شايد بعد از آن بخواهم يک‌سري صحبت‌ها را مطرح کنم.»/روزنامه خراسان ورزشی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.