تاریخ: 2016-09-04 شناسه خبر: 35434

فاطمه کرم‌زاده، نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال در گفت و گو با سایت ورزش بانوان؛

استعفای من تنها یک شایعه بود و صحت ندارد!

فاطمه کرم‌زاده

فاطمه کرم‌زاده، نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال اعلام کرد که اخبار پیرامون استعفایش شایعه‌ای بیش نیست و صحت ندارد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ چندی پیش اخباری پیرامون درگیری لفظی مابین محمود مشحون رئیس و فاطمه کرم‌زاده نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال به گوش رسید. شدت درگیری لفظی در حدی بود که کرم‌زاده به مدت یک هفته در فدراسیون و محل کارش حاضر نمی‌شد با اینکه در حال حاضر کرم‌زاده به فدراسیون بسکتبال برگشته برخی خبر از استعفای نزدیک این بانوی زحمت‌کش بسکتبال ایران می‌دادند. در همین راستا خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت و گویی را با کرم‌زاده ترتیب داد که متن آن در ذیل آمده است:

فاطمه کرم‌زاده در ابتدا به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: برکناری و استعفای من تنها یک شایعه بوده، این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد. بیشتر از این نباید به این موضوع پرداخته شود.

کرم‌زاده با اشاره به اینکه قرعه کشی لیگ برتر بسکتبال بانوان برگزار شده، ادامه داد: لیگ برتر بسکتبال بانوان اواسط مهر ماه آغاز خواهد شد. ۲۰ تیم در این رقابت‌ها حاضر هستند. تا پیش از آغاز لیگ هم نمی‌توان نظر فنی در خصوص تیم‌ها داد. تنها زمانی می‌توان از نظر کیفی تیم‌ها و بازیکنان را مورد بررسی قرار داد که لیگ آغاز شده باشد در غیر اینصورت اظهار نظر فنی ممکن نیست.

کرم‌زاده در خصوص مخالفت فدارسیون جهانی با حضور بانوان بسکتبالیست در مسابقات برون مرزی گفت: مسئولان تمام توان خود را برای عملی شدن حضور بانوان بسکتبالیست کشورمان در مسابقات برون مرزی گذاشتند، اما نشد. وقتی بخش بانوان فدراسیون بسکتبال حدودا ۶۰ تیم در لیگ دارد پس نمی‌توان تلاش مسئولان را برای بانوان این رشته ورزشی نادیده گرفت.

وی در پایان گفت: در بازی‌های المپیک هم محجبه‌ها به ممنوعیت فیبا اعتراض کردند که فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا ) پاسخ به این مسئله را به بعد از بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ موکول کرد. به امید خدا این مهم تحقق یابد و شاهد حضور تیم ملی بسکتبال بانوان کشورمان در مسابقات بین‌المللی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *