تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3606

سوهان کشیدن اصولی ناخن‌ها

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ کسانی که دارای دست‌های کوتاه و تپلی هستند، می‌توانند با سوهان کشیدن ناخن‌های‌شان و دادن حالت نوک تیز ، دست خود را بلند و باریکتر نشان دهند. سوهان کشیدن  به زیبایی ناخن و هم مراقبت از ناخن شما کمک می‌کند در اینجا به شما روش اصلی سوهان کشیدن ناخن را آموزش می‌دهیم.

سوهان کشیدن اصولی ناخن ها

 برای آنکه ناخن‌های‌تان را سوهان بکشید ابتدا باید دست‌های خود را با آب و صابون بشویید. پارچه مناسبی زیر دست‌تان پهن کنید. اگر ناخن‌های شما نامرتب هستند سر ناخن‌تان را مستطیلی کوتاه کنید

سوهان ناخن را از لبه ناخن به حالت مورب تا میانه ناخن بکشید. حرکت دست شما باید فقط از لبه ناخن رو به بیرون و تا نیمه ناخن باشد. حرکت رفت و برگشتی با سوهان انجام ندهید، چون باعث آسیب به ناخن می‌شود.

چند بار به آرامی‌ همین حرکت را با سوهان تکرار کنید تا لبه ناخن شما فرم بگیرد و کمی‌گرد شود. لبه دیگر ناخن را نیز به همین روش سوهان بکشید. این کار را برای تک تک ناخن‌ها و با حوصله تکرار کنید.

حالا نوبت به پولیش ناخن‌ها می‌رسد. به آرامی‌ با پولیش ناخن‌تان را برق بیاندازید. وقتی لبه‌های تیز و اضافی از بین رفت، می‌توانید دست‌ها را شسته و خشک کنید و برای لطافت بیشتر با مرطوب‌کننده مناسب یا محلول تقویت ناخن چرب کنید.

منبع: مدآنلاین

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.