تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3608

سلیمانی :تیم فوتسال زنان ایران در گروه خوبی قرار دارد

 فوتسال زنان

 فروزان سلیمانی، درباره همگروهی ایران با تیم های ازبکستان، هنگ کنگ و مالزی گفت: در گروه خوبی قرار داریم. زیرا دیدارهای متعددی با این تیم ها در رقابت های مختلف داشتیم.

وی در ادامه افزود: فیلم بازیهای ایران با سه تیم را در اختیار داریم و آنها را مورد تحلیل قرار می دهیم تا با بررسی نقاط ضعف و قوت شان، برنامه ریزی مناسبی در فرصت باقیمانده انجام دهیم و تیم آماده ای را به اولین مرحله از رقابتهای قهرمانی آسیا اعزام کنیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره برگزاری بازیهای تدارکاتی گفت: پیش از اعلام قرعه کشی قرار بود تا با ازبکستان یک بازی دوستانه در مرداد ماه برگزار کنیم که با همگروهی این تیم، این بازی خود به خود لغو شد.

وی افزود:همچنین پیشنهاد برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم تایلند را داشتیم که فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرد، در صورتی که با ما همگروه نشوند، بازی های دوستانه انجام می شود.

سلیمانی خاطرنشان کرد: باتوجه به قرعه کشی انجام شده، فکر می کنم که باید تمرکز خود را روی بازی با تایلند بگذاریم تا شرایط بازیکنان را بسنجیم.

وی درباره تمرینات و اردوی تیم ملی فوتسال گفت: خوشبختانه بازیکنان در اردو از آمادگی بسیار خوبی برخوردارند و با انگیزه تمرینات آماده سازی خود را برای رقابت با حریفان پیگیری می کنند.

مراسم قرعه کشی رقابتهای قهرمانی فوتسال بانوان آسیا 2015 امروز در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و 8 تیم حاضر در دو گروه زیر از 30 شهریور تا 4 مهر 94 به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.