تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3613

مارادونا : دست از سر مسی بردارید

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال آرژانتین در رقابت های کوپا آمه ریکا که چند روز پیش در شیلی به پایان رسید نتوانست در دیدار نهایی برابر میزبان به پیروزی برسد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
 
مردم آرژانتین بعد از ناکامی آلبی سلسته به انتقاد شدید از لیونل مسی پرداختند و او را عامل اصلی شکست تیم خود معرفی کردند. انتقادها از مسی بسیار بالا گرفته و حتی بعضی ها از او می خواهند که دیگر به آرژانتین برنگردد و به دنبال خداحافظی از بازی‌های ملی باشد.
 
آرژانتینی‌ها انتظار دارند که مسی همان نمایشی را که در بارسلونا دارد در تیم ملی آرژانتین نیز داشته باشد و چون چنین اتفاقی رخ نمی دهد به انتقاد از فوق ستاره خود می پردازند و روزهای خوش با دیگو آرماندو مارادونا را به خاطر می آورند.
 
مارادونا که در آرژانتین بیش از هر بازیکن دیگری محبوب است و از او به عنوان اسطوره یاد می شود از هموطنانش خواست که با مسی خوب برخورد کنند. دیگو که برای دیدن یک دیدار از دسته سه فوتبال آرژانتین به کشورش سفر کرده است در گفت و گویی با رسانه ها این گونه به دفاع از مسی پرداخت: بسیار راحت است که به انتقاد از مسی پرداخت. ما بهترین بازیکن جهان را در اختیار داریم، کسی که می تواند برابر رئال سوسیداد به راحتی چهار گل به ثمر برساند اما در تیم ملی حتی نمی تواند توپ را لمس کند.
 
او ادامه داد: از شما رسانه ها و مردم آرژانتین خواهش می کنم که دست از سر مسی بردارید و با او مانند هر بازیکن دیگری رفتار کنید، چه او بتواند کارهای خیره کننده ای در زمین انجام بدهد و چه بسیار بد ظاهر شود، باید با او هم مانند دیگر بازیکنان برخورد شود تا کمتر زیر فشار باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.