تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3619

آمادگی توسعه ورزش بانوان‌ را در خراسان جنوبی داریم

امور بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ مژگان شریفی ظهر امروز در دیدار با نجمه خدمتی، قهرمان رشته تیراندازی بیست و هشتمین دوره مسابقات یونیورسیاد دانشجویی جهانی در کره جنوبی اظهار داشت: سلامت جامعه در گرو سلامت بانوان و خانواده‌هاست.

وی افزود: اداره کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی آمادگی دارد در زمینه توسعه ورزش بانوان با سرمایه‌گذاری توسعه ورزش در پارک‌های بانوان و رونق‌بخشی به ورزش‌های خاص آنان، گام‌های موثری بردارد.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های مناسب وزارت ورزش و جوانان و ادارات کل در استان‌ها برای حاکمیت و استقرار زندگی پر از سلامت و نشاط در بین جوانان و آحاد جامعه است که باید مورد توجه قرار گیرد و به ورزش بانوان بیش از پیش بها داده شود.

شریفی تأکید کرد: غلبه بر مشکلات کنونی در عرصه‌های مختلف اجتماعی به ویژه در حوزه ورزش و جوانان در گرو حمایت مسئولان نظام از فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی قشر جوان و نوجوان جامعه است.

وی یادآور شد: برای پررنگ‌سازی نقش مردم به ویژه جوانان و سازمان‌های مردم نهاد باید مراکز ورزشی مردمی و باشگاه‌های خصوصی توسعه یابد و دستگاه‌های اجرایی بستر مناسب فعالیت این سازمان‌های مردم نهاد را فراهم کنند.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی از نجمه خدمتی به عنوان نماینده ممتاز جامعه زنان استان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی و جهانی یاد کرد.

شریفی خاطرنشان کرد: خدمتی می‌تواند الگوی بسیار مناسبی برای دختران و پسران جوانان سال جامعه ‌باشد، زیرا او توانسته است بارها پرچم پر افتخار ایران اسلامی را در رقابت‌های بین‌المللی به اهتزاز درآورد.

وی گفت: خدمتی یکی از برترین ورزشکاران ایران اسلامی و خراسان جنوبی است که با رعایت حجاب برتر توانسته شایستگی‌های خود را در ورزش و معنویت به رخ جهانیان بکشد.

نجمه خدمتی در بیست و هشتمین دوره مسابقات یونیورسیاد دانشجویی جهانی در کره جنوبی موفق به کسب پنج نشان طلا، نقره و برنز در بخش‌های انفرادی و تیمی شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.