تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3624

تیم جوان و البته با تجربه ای داریم

مصطفی قنبرپور

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  مصطفی قنبرپور پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درخط دفاعی توپ می زد و بعد ازحضور در تیمهای  تهران جوان، دارایی و گسترش به  پرسپولیس پیوست و در این تیم درخشش خوبی داشت .  ودر مسابقات جام درجام آسیا با این تیم به قهرمانی رسید . سپس با سایپا قهرمان باشگاه های تهران شد و درمسابقات کشوری تیم تهران را به مقام قهرمانی رساند . قنبرپور با گذشت زمان به دنیای مربیگری وارد شد و تیمهای زیادی ازجمله تیم های پایه را راه برد،  همچنین مدتی در رده ملی هدایت تیم زیر 14 سال ایران رابرعهده داشت ودر حال حاضر قنبرپور به عنوان دستیار کادرفنی در کنار برانکو ایوانکوویچ است . دقایقی با این پیشکسوت همکلام شدیم :
 
وضعیت تیم پرسپولیس را در لیگ پانزدهم چگونه ارزیابی می کنید ؟

در سال جدید با دستور برانکو یک تیم جوان و البته با تجربه را تشکیل دادیم که امیدواریم با نمایش خوب بازیکنان دل هواداران را شاد کنیم .
 
نظرتان در مورد قرعه کشی لیگ پانزدهم چیست ؟

از این که در اولین بازی در تهران بازی می کنیم خوشحالیم چون وقت زیادی برای اماده سازی تیم نداشتیم . در ضمن همان طور که می دانید در لیگ باید با همه تیمها بازی کنیم پس مهم نیست که در هفته های اول حریفمان چه تیمی است !
 
فکر می کنید امسال هم تیم حاشیه داشته باشد ؟
 
برانکو مربی صاحب سبک و با تجربه ای است ، سعی داریم با کمک پیشکسوتان بزرگ باشگاه حاشیه ها را از تیم دور کنیم . چون تمرکز و آرامش مهمترین مزیت‌های اردوی آماده‌سازی این تیم در ترکیه است
 
قنبرپور در ادامه خاطرنشان کرد: این فصل می‌تواند برای ما فصل سخت یا فصل آسان باشد. این بستگی به نظرات و تفکرات ما مربیان و خواست و تلاش بازیکنان دارد که چگونه شرایط را به سود خودمان تغییر دهیم. ما باید از بازی اول دنبال هدفمان باشیم. بازی اول بسیار مهم است و امیدواریم فصل را با پیروزی آغاز کنیم.
 
وی درباره شرایط اردو نیز تصریح کرد: سکوت و آرامش خوبی حاکم است. تعداد تیم‌ها زیاد نیست. هتل آرام است و زمین و امکانات خوب تمرین هم فراهم است. در این 10 روز، سخت تمرین می‌کنیم و امیدواریم در نهایت نزد هواداران سربلند باشیم.
 
جذب ضرغام اسماعیل به کجا رسید ؟
 
با ثبت محسن مسلمان تا حدی جای خالی نوری پر شد و اگر اتفاق خاصی نیفتد ضرغام را هم در جمع خود خواهیم داشت .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.