تاریخ: 2016-09-14 شناسه خبر: 36475

زنان قهرمان/مادر بودن اراده می‌خواهد!

مادر شاغل

بسیاری از زنان شاغل فرزندان کوچک دارند. اغلب آنها فرزندان خود را یا در مهد کودک ، یا پیش مادربزرگ یا به دست پرستار سپرده و عازم محل کار می شوند. با این حال، مادرانی هستند که ناگزیرند فرزندان کوچک خود را سرکارشان ببرند حتی اگر شغلی دشوار داشته باشند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ روزنامه دالاس مورنینگ نیوز عکسی از ملیسا واردلو ، عکاس حرفه ای ورزشی را چاپ کرده که ثابت می کند مادر بودن به چه اندازه تجربه ، علاقه و اراده نیاز دارد. ملیسا در این عکس دو فرزند کوچکش را روی دوش حمل کرده و در یک دست دوربین فیلم برداری و در دست دیگر شیشه شیر دارد.
همسر ملیسا مربی یک تیم فوتبال آمریکایی است. معمولا این دو به شکلی کارشان را برنامه ریزی می کنند که یکی از آنها بچه ها را نگه دارد اما زمانی که تیم همسر ملیسا بازی دارد برنامه به هم می ریزد.

ملیسا باید از مسابقه برای روزنامه محلی عکس تهیه کند بنابراین چاره ای ندارد جز این که با دو فرزند کوچکش کنار زمین حاضر شود.

ملیسا واردلو

مگان مایر در شهر اوکلاهوما سیتی پزشک ورزشی است. او در یک تیم فوتبال آمریکایی پزشک مراقب بازیکنان است. شوهر مگان به سفر رفته است. پرستار دختر سه ساله اش هم بیمار شده است بنابراین مگان ۳۴ ساله که باردار هم است باید دختر سه ساله اش را به دوش کشیده و تیم را آماده مسابقه کرده و در ضمن از بازیکنانی که در جریان دیدار دچار ضرب دیدگی می شوند ، مراقب کند.

مگان مایر

عکس های این دو زن که هفته گذشته در شبکه های اجتماعی منتشر شده است با استقبال کاربران روبرو شده و به ویژه مادران شاغل به آنها لقب قهرمان داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *