تاریخ: 2016-09-14 شناسه خبر: 36489

زهره میرسپاسی؛

نوبت مسئولان است به وظیفه ی خود عمل کنند

نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال گفت:بانوان والیبالیست ایران با کسب عنوان پنجمی جام باشگاه‌های آسیا به قول و وظیفه خود عمل کردند و از این به بعد امیدوارم مسئولان حمایت لازم را انجام دهند تا مسیر پیشرفت ادامه‌دار باشد.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از ایسنا؛ زهره میرسپاسی درباره مقام چهارمی تیم ملی والیبال بانوان ایران که با نام بانک سرمایه در جام باشگاه‌های آسیا حاضر بود، گفت: خوشحالم که زحمات این مدت فدراسیون که در بخش بانوان انجام شد به بار نشست و با شرایطی که مهیا کردیم به موفقیت رسیدیم. همه در فدراسیون زحمت زیادی کشیدند و باید از حمایت های داورزنی هم تشکر کنم که کمک زیادی به بانوان کرد و اگر این شرایط نبود این موفقیت هم حاصل نمی‌شد.

میرسپاسی در ادامه افزود: داورزنی بارها اعلام کرد که امسال سال بانوان است. نتیجه پنجمی در آسیا یک گام رو به جلو بود اما هیچ یک از ما به این نتیجه قانع نیستیم و به رفتن روی سکو فکر می‌کنیم. باید پله های ترقی را یکی یکی بالا برویم هرچند بانوان ایران سریع‌تر حرکت می‌کنند.

 تیم ملی والیبال بانوان ایران  با نام بانک سرمایه

نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال با بیان اینکه ایران پتانسیل صعود به جمع ۴ تیم برتر را نیز داشت اظهار کرد: ما فرصت صعود به جمع چهار تیم را به راحتی از دست دادیم و در برابر قزاقستان خیلی نزدیک نتیجه را واگذار کردیم در حالی که می‌توانستیم برنده بازی باشیم. اما این مقام پنجمی هم یک نتیجه خوب است و همین که تیم جزو ۵ تیم برتر قرار گرفت قابل تقدیر است. از این پس تلاش و حمایت ها باید بیشتر شود تا نتایج بهتر شود و این مسیر پیشرفت ادامه دار باشد. باید همه دست به دست هم بدهیم و رو به جلو برویم.

او درباره انتظار خود از مسئولان ورزش نیز گفت: انتظار ما مثل همیشه حمایت است. رییس فدراسیون والیبال در مصاحبه ای که درباره انتقادات نسبت به من بود اعلام کرد که بانوان فدراسیون جداگانه‌ای ندارند و بانوان هم  زیرنظر فدراسیون کار می‌کنند. ما باید حمایت مسئولان را داشته باشیم. این بهترین مقام والیبال بانوان بعد از انقلاب است و امیدوارم وزارت ورزش توجه لازم را داشته باشد و با یک استقبال خوب بازیکنان را تشویق کند و انگیزه لازم را به آن ها بدهد.

میرسپاسی در پایان گفت: بانوان والیبالیست ایران شگفتی آفرینی کردند و ما اولین حرکت را انجام دادیم و به وظیفه خودمان عمل کردیم. وزارت ورزش و جوانان باید از این پس حمایت لازم را از ما داشته باشند. ما با تمام قوا به راهمان ادامه می‌دهیم و امیدوارم حمایت ها از ما ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.