تاریخ: 2015-07-15 شناسه خبر: 3652

با مظلومي خيالمان از داربي راحت است

 

با مظلومی خیالمان از دایی راحت است

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ او مي‌گويد امسال استقلال را خوب بسته‌اند و توقع دارند اين تيم در وهله اول بازي‌هاي خوبي در ليگ جديد انجام دهد. افشارزاده در گفت‌وگو با خراسان توضيحاتي در اين باره و همچنين وضعيت کرار مي‌دهد.

از وضعيت اين روزهاي استقلال شروع کنيم، همه چيز خوب پيش مي‌رود؟

بله، خدا را شکر همه چيز روي غلتک افتاده. در اين مدت البته روزهاي سختي را سپري کرديم. به هر حال با وجود مشکلات مالي توانستيم تيم خوبي ببنديم. آقاي مظلومي هم که در مصاحبه‌هايشان گفتند باشگاه خواسته‌هاي ما را برآورده کرده است.

البته امير قلعه‌نويي هم فصل قبل در ابتداي فصل همين حرف‌ها را زد ولي در پايان فصل چيز ديگري گفت.

به هر حال فصل گذشته اتفاقاتي افتاد که همه ما تحت فشار قرار گرفتيم. ما سال قبل واقعا تلاش خود را کرديم و طبق نوشته خود شما روزنامه‌نگار‌ها تيم خوبي را بستيم. منتهي شرايطي پيش آمد که باعث شد تيم نتيجه نگيرد. درباره‌اش زياد بحث کرده‌ايم و الان ديگر نمي‌خواهم به گذشته برگردم.

از انتخاب پرويز مظلومي تا چه حد راضي هستيد؟

به هر حال هيئت مديره راي به انتخاب اين مربي داد. آقاي مظلومي هم کارش را بلد است و تجربه دارد. از بازيکنان و تيم هم به اندازه کافي شناخت دارد. باشگاه حمايت‌هاي لازم را از او و کادر فني‌اش انجام مي‌دهد. توقع داريم که تيم در وهله اول خوب بازي کند و سپس در کورس قهرماني باشد.

آيا شما اين فصل از تيم توقع قهرماني داريد؟

قطعا ما از قهرماني بدمان نمي‌آيد ولي دوست ندارم فعلا درباره اين مسائل حرف بزنم. اما خدا را شکر تيم خوبي بسته‌ايم. مسئولان در باشگاه خيلي زحمت کشيدند. تا حدود زيادي خواسته‌هاي کادر فني را برآورده کرديم. از اين به بعد ديگر با آن‌هاست که ان‌شاا… نتايج خوبي بگيرند و دل مردم را شاد کنند.

مشکلي که براي روزبه چشمي پيش آمد، حل شد؟ ظاهرا باشگاه صبا او را نمي‌دهد.

من واقعا تعجب مي‌کنم که چرا باشگاه صبا اين رفتارها را مي‌کند. ما 370 ميليون تومان براي اين باشگاه واريز کرديم که رضايت‌نامه اين بازيکن را بدهند. پول را گرفتند و گفتند مشکلي نيست؛ يعني به ما شفاهي قول دادند. منتهي هر چقدر منتظر مانديم رضايت‌نامه صادر نشد. الان مالک جديد باشگاه هم مي‌گويد که روزبه را به ما نمي‌دهد. بهتر است آن‌ها پاي قولشان بايستند. باشگاه پول را از ما گرفته و اين اتفاقي که افتاده زشت است.

گويا به آقاي کفاشيان نامه زده‌ايد.

بله، ما به آقاي کفاشيان نامه زديم و مدارک و مستندات خود را ارايه داديم. همينطور به آقاي تاج هم نامه زديم و خواستيم کمک کنند اين مشکل حل شود. واقعا دليل اين رفتار را نمي‌دانم. فقط اميدوارم به زودي اين مشکل حل شود.

از کرار چه خبر؟

خبر خاصي نيست. او هم به تمرينات اضافه شده.

اين سوال را بيشتر از اين بابت پرسيديم که گويا از او دلخور هستيد.

نه بابا، کرار بچه خوبي است. فقط يک مقدار عصبي مي‌شود و يک وقت‌هايي به حرف ما گوش نمي‌دهد وگرنه او بازيکن خيلي خوبي است.

ولي سال قبل زياد حاشيه درست کرد.

بله، امسال با او مفصل حرف زديم و گفتيم ديگر مشکلات فصل قبل را تکرار نکند. او هم قول داد که کمتر عصبي شود. حرفش اين بود که بعضي‌ها اذيتش مي‌کنند. قطعا کرار امسال با کرار سال قبل فرق مي‌کند. به ما قول‌هايي داده است.

يعني ديگر نمي‌ترسيد او مشکلي داشته باشد؟ به هر حال فوتبال زد و خورد دارد. با هر برخوردي که نبايد عصبي شود.

بله، متاسفانه کرار هم مراعات نمي‌کند. همانطور که گفتيد در فوتبال زد و خورد داريم. کرار بچه خوبي است و امسال ان‌شاا… مراعات مي‌کند.

سال قبل استقلال رفت و برگشت در داربي باخت، امسال هواداران ديگر طاقت باخت ندارند.

خب سال قبل شرايط تيم خاص بود. قطعا ما دوست نداشتيم ببازيم ولي آن اتفاق‌ها افتاد. امسال شرايط فرق مي‌کند. قطعا تيم بازي‌هاي بهتري انجام مي‌دهد و ان‌شاا… با نتايجي که مي‌گيريم دل هواداران شاد مي‌شود. پرسپوليس هم تيم خوبي بسته و فکر کنم بازي‌هاي امسال حساس‌تر باشد. خدا را شکر آقاي مظلومي در داربي‌ها تجربه‌اش خوب است. خيالمان با مظلومي از داربي راحت است و قطعا استقلال به راحتي در داربي امتياز نمي‌دهد./روزنامه خراسان ورزشی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.