تاریخ: 2015-07-15 شناسه خبر: 3657

مجارستان و چین حریفان اصلی ایران در مسابقات جهانی پیوند اعضا هستند

مسابقات جهانی پیوند اعضا

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ زهره ابوطالبیان روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: برای تصاحب مدال در مسابقات جهانی کار سختی پیش رو داریم اما تجربه ملی پوشان از مهمترین ویژگی ها برای رسیدن به مدال است.

وی اضافه کرد: هدف اصلی ما کسب سکوهای قهرمانی در مسابقات جهانی است هر چند حریفان قدرتمندی نظیر چین، مجارستان، انگلیس، آلمان، کانادا، آمریکا، فرانسه و نیوزیلند حضور دارند.

وی بیان داشت: بهاره بیگی، معصومه برجی و الهام محمدی هر سه از همدان و صدیقه صفری از اراک اعضای تیم ملی پینگ پنگ پیوند اعضای کشورمان هستند که سه نفر از آنها مدال های مختلف خاورمیانه و جهانی را در اختیار دارند و اکنون نیز در تمرین آماده سازی بسر می برند.

ابوطالبیان افزود: نسبت به رقابت های دو سال قبل جهانی آفریقای جنوبی یک تغییر در تیم ملی داشته ایم و الهام محمدی از استعدادهای نخبه پینگ پنگ همدان جایگزین سمیه کریمی شده است.

وی در ادامه گفت: تاکنون دو مرحله از اردوی تیم ملی را پشت سرگذاشته ایم که اردوی اصفهان در مرحله قبلی با میزبانی شایسته هیات ورزش های پیونداعضا این استان همراه بود و قرار است مرحله سوم از چند روز دیگر در تهران برگزار شود.

وی با ابراز رضایت از عملکرد ملی پوشان پینگ پنگ پیوند اعضا همدان گفت: در رقابت های جهانی آرژانتین معصومه برجی و صدیقه صفری در رده بالای 30 سال و بهاره بیگی و الهام محمدی در رده سنی زیر 30 سال حضور خواهند یافت.

وی افزود: مسابقات پینگ پنگ پیوند اعضا در دو بخش خاورمیانه و جهانی برگزار می شود که در سال 2014 توانستیم عملکرد درخشانی را به نمایش بگذاریم و به یک مدال طلا، یک نقره و یک نشان برنز برسیم و اکنون می خواهیم در رقابت های جهانی 2015 آرژانتین نیز مدال های خوش رنگ تری را تصاحب کنیم.

زهره ابوطالبیان از مربیان استعدادیاب و سازنده پینگ پنگ بانوان همدان و مربی تیم ملی پینگ پنگ بانوان پیوند اعضا کشور است.

تیم تحت هدایت این مربی تیم ملی تاکنون مدال های رنگارنگ متعددی در سطح خاورمیانه و جهانی کسب کرده است.

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.