تاریخ: 2016-09-17 شناسه خبر: 36891

ملی‌پوش کشتی گراپلینگ بانوان؛

دوست داشتم اولین اسطوره کشتی زنان ایران شوم

سیده مریم حسینی حضور "ایرنا پریس" در ایران را باعث بالا رفتنِ تکنیک ملی‌پوشان دانست و گفت: ایرنا که بسیار برای ما زحمت می کشد و بسیار تکنیکی است نیز تشکر می‌کنم و ان‌شاء‌الله که بتوانیم موفق شویم.

ملی‌پوش وزن ۵۸ کیلوگرم کشتی گراپلینگ بانوان با بیان این که ۱۷ سال به طور حرفه‌ای ورزش می‌کند، بیان داشت: در گذشته در رشته ووشو فعالیت داشته ام. 
 با شروع اردوهای گراپلینگ در ابتدا بدن‌هایمان آماده نبود و کم کم با انجام تمرینات بدنسازی به سطح خوبی از آمادگی جسمانی دست پیدا کردیم به طوری که ایرنا در حال‌ حاضر روی بدنسازی ما کار نمی‌کند و از بدنسازی ما راضی است و فقط آموزش تکنیک دارد.

حسینی درباره حضور ایرنا در ایران گفت‌: ایرنا مربی فوق‌العاده‌ای است و تکنیک‌های خوبی را به ما آموزش می‌دهد، در حال‌ حاضر در سطح جهانی تکنیک‌ها را آموزش می‌بینیم و در همین مدت کم حضورِ ایرنا در ایران، سطح تکنیک‌هایمان بالا رفته است. در گذشته با زور و قدرت کشتی می گرفتیم،  ولی در حال‌ حاضر که تکنیک‌ها را خوب آموزش دیده‌ایم با فکر و تکنیک کشتی می گیریم و همه از حضور ایرنا پریس راضی هستند.

حسینی از علاقه خود به کشتی گفت‌ و افزود: بسیار به کشتی علاقه داشتم و همیشه زمانی که کشتی مردان را تماشا می کردم با خود می گفتم کاش در ایران نیز کشتی خانم‌ها وجود داشت چرا که همیشه دوست داشتم اولین اسطوره کشتی زنان ایران باشم.

دوست داشتم اولین اسطوره کشتی زنان ایران شوم

ملی‌پوش کشتی گراپلینگ بانوان که در اردوهای تیم‌ ‌ملی به سر می‌برد، درباره مسابقات جهانی گفت‌: در حال‌ حاضر مشخص نیست چه کسانی اعزام می‌شوند. به احتمال زیاد یک مسابقه انتخابی برگزار شود. شناخت زیادی از حریفان خود نداریم و تنها در حدِ فیلم‌ها و کلیپ‌هایی که سال گذشته سایر ملی‌پوشان در رقابت‌های جهانی حضور داشتند حریفان خود را می‌شناسیم و ممکن است حریفان امسال تغییر کنند. کشورهای روسیه و بلاروس از حریفان مطرح ما هستند.

حسینی در پایان گفت‌: از تمام مربیان خود تشکر می‌کنم. از ایرنا که بسیار برای ما زحمت می کشد و بسیار تکنیکی است نیز تشکر می‌کنم و ان‌شاء‌الله که بتوانیم موفق شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *