تاریخ: 2016-09-18 شناسه خبر: 37036

والیبال بانوان جام کنفدراسیون آسیا؛

ارتقاء جایگاه آسیایی‌مان دور از دسترس نیست

زینب گیوه، کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: ارتقاء جایگاه هشتمی‌‌ در آسیا هدف اصلی‌مان است که رسیدن به آن دور از دسترس نیست.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ کاپیتان تیم ملی والیبال، زینب گیوه گفت: سطح کیفی مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC CUP) همیشه بالا است،‌ رسیدن به جایگاه مطلوب در بین برترین‌های قاره کهن کار راحتی نیست.

وی افزود: تیم بانوان ایران در این دوره از مسابقات با تجربه‌تر از گذشته ظاهر شد و توانست بازی‌های بهتری را به نمایش بگذارد امید زیادی به ارتقاء جایگاه‌مان از هشتمی آسیا داریم که با توجه به شرایط موجود و آمادگی بازیکنان دور از دسترس نیست.

 ارتقاء جایگاه آسیایی‌مان دور از دسترس نیست

کاپیتان تیم ملی والیبال بانوان ایران، تایلند را یکی از تیم‌های قدرتمند در این رقابت‌ها معرفی کرد و افزود: تایلند جزو بهترین تیم‌های آسیا است و مسابقه سختی را پشت سر گذاشتیم. بنا به صلاحدید کادر فنی در دیدار برابر این تیم کسانی که تاکنون کمتر بازی کرده بودند به میدان رفتند و دیگر والیبالیست‌ها برای دیدار‌های بعدی استراحت کردند. باوجود این‌که در ست سوم عملکرد تیم به مراتب بهتر از ۲ ست اول بود اما در مجموع توان شکست آن‌ها را نداشتیم.

وی در پایان گفت: با تمام تلاش پیش خواهیم رفت تا به امید خدا بتوانیم مردم کشورمان را شاد کنیم و جواب زحمات خود و خانواده‌هایمان را بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *