تاریخ: 2016-09-21 شناسه خبر: 37396

ماریا شاراپووا گلف را به تنیس ترجیح داد!

ماریا شاراپووا گلف را به تنیس ترجیح داد!

مسابقات گلف با عنوان اویان در فرانسه در حالی برگزار شد که ماریا شاراپووا تنیسور جذاب و مطرح روس با حضور در این مسابقات نشان داد که محرومیت دو ساله او از میادین ورزشی به معنای دوری کامل از دنیای ورزش نیست.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بعد از ممنوعیت دو ساله ستاره زیبای روی تنیس زنان جهان از میادین ورزشی این بانوی روس همچنان دست از تلاش برای حضور در میان مردم و میدان مسابقه برنداشته و پیگیر این موضوع است.

مسابقات گلف با عنوان اویان در فرانسه در حالی برگزار شد که ماریا شاراپووا تنیسور جذاب و مطرح روس با حضور در این مسابقات نشان داد که محرومیت دو ساله او از حضور در میادین ورزشی به معنای دوری کامل او از دنیای ورزش نیست.

قهرمان پنج گرند اسلم مسابقات قهرمانی تنیس، روز یکشنبه ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۶، آخر هفته خود را در مسابقات قهرمانی گلف اویان با گلف‌بازان حاضر در این رقابت‌ها سپری کرد.

او با ثبت تصاویری از قهرمان سال گذشته این رقابت‌ها لیدیا کو و ابراز همدردی به دلیل از دست دادن این عنوان در این دوره از رقابت‌های گلف اویان فرانسه از او حمایت کرد.

ماریا شاراپووا در کنار لیدیا کو گلف باز نیوزیلندی

ماریا شاراپووا در کنار لیدیا کو گلف باز نیوزیلندی

سال گذشته ( ۲۰۱۵ ) در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی گلف اویان که در کشور فرانسه برگزار شد این بازیکن نیوزلندی شش ضربه موفق، انجام داد و توانست در رقابت با لکسی تامپسون ۲۱ ساله، گلف باز مطرح کشور آمریکا به برتری رسد و مقام اول لیگ قهرمانی فرانسه را از آن خود کند.

حضور این تنیسور روس در مسابقات گلف اویان فرانسه با استقبال مسئولان برگزار کننده این مسابقات و همچنین ورزشکاران روبه‌رو شد. ورزشکاران با توئیت‌هایی از عکس‌های مشترک با این بازیکن دوپینگی تنیس بانوان از او بابت این کارش تشکر و قدردانی کردند. از طرفی ماریا شاراپووا با این کار توجه بسیاری از هوادارنش را در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر و اینستاگرام را به خود جلب کرد و علی‌رغم محرومیت از حضور در میادین ورزشی مجددا در مرکز توجه ورزش‌دوستان قرار گرفت.

ماریا شاراپووا گلف را به تنیس ترجیح داد! ماریا شاراپووا گلف را به تنیس ترجیح داد!

 

۳-۲۰۳۲     ماریا شاراپووا گلف را به تنیس ترجیح داد! ماریا شاراپووا گلف را به تنیس ترجیح داد!

حالا باید دید آیا انتخاب ماریا شاراپووا گلف خواهد بود؟! آیا او یک گلف باز حرفه‌ای است یا ماریا کاملا با این رشته و قوانین آن غریبه است؟!

لازم به ذکر است؛ شاراپووا اوایل سال جاری میلادی به دلیل مصرف ماده ممنوعه ملدونیوم به مدت دو سال از حضور در میادین ورزشی محروم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *