تاریخ: 2016-09-25 شناسه خبر: 37785

وزیر ورزش؛

بانوان ایرانی توانمندی های فراوانی در عرصه ورزشی دارند

بانوان ایرانی توانمندی های فراوانی در عرصه ورزشی دارند

وزیر ورزش و جوانان گفت: بانوان ایرانی توانمندی ها و استعدادهای فراوانی در عرصه های مختلف به ویژه در حوزه ورزش دارند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ محمود گودرزی روز یکشنبه در اولین یادواره شهدای زن ورزشکار افزود: نمونه بارز این توانمندیهای بانوان را در مسابقات المپیک و پارالمپیک به خوبی مشاهده کردیم.

وی ادامه داد: بایستی این استعدادها و توانمندیهای زنان به منصه ظهور برسد تا دنیا بداند که با وجود تبلیغات منفی و حرکات ناهنجار توسط گروههای منحط و منحرف در جهان اسلام، بانوان ما در عرصه های مختلف خوش می درخشند.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: همچنین ورزشکاران ما می توانند با تاسی از شهدا و توجه به آرمان های آنان در مسیر فعالیت های خودشان، به خوبی بهره مند شوند.
وی جامعه ورزش بانوان را جامعه ای ارزش مدار و اخلاقی دانست و گفت: حفظ و صیانت از این ارزش ها باید در دستور کار مسوولان باشد چون این فعالیت ها می تواند اثرات فوق العاده ای بر تغییر نارسایی در عرصه ورزش بانوان داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: البته در فعالیت های اخیر در مسابقات المپیک و پارالمپیک بانوان ورزشکار ما نشان دهنده آن ارزش ها بودند اما امیدوارم جامعه بیشتر به ورزش بانوان توجه کند.
وی همچنین به هفته دفاع مقدس و یادآوری پایمردیها، استقامت و از خودگذشتگی رزمندگان اشاره کرد و گفت: پاسداشت شهدای ورزشکار می تواند ما را در جهت حفظ ارزشهای اسلامی و پیشرفت کشور کمک کند.

گودرزی از دست اندرکاران برگزاری این یادواره تقدیر کرد و گفت: این یادواره در راستای برگزاری مراسم گرامیداشت پنج هزار شهید ورزشکار در کشور که پارسال برگزار شد، برنامه ریزی شده است.
اولین یادواره شهدای زن ورزشکار امروز یکشنبه با حضور وزیر ورزش و سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در تالار سوره برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *