تاریخ: 2015-07-15 شناسه خبر: 3818

حاشیه دیدار رئیس‌جمهوری با ورزشکاران

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این دیدار که در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، اولین دیدار عمومی رییس جمهوری اسلامی ایران بعد از توافق هسته ای تلقی می‌شد که دیروز ( سه شنبه ) در وین اتریش بین جمهوری اسلامی ایران و1 کشورهای گروه +5 بدست آمد.

در دیدار امشب که با حضور گسترده جامعه ورزش مواجه شده بود، زمانی که گوینده سالن به موفقیت های تیم مذاکره کننده هسته‌ای اشاره کرد و از حاضران خواست آنان را تشویق کنند، جامعه ورزش سر پا ایستاد و برای لحظات زیادی با دست زدن به تشویق تیم مذاکره کننده پرداختند.

این تشویق ها فقط به ابتدای مراسم محدود نشد و حاضران درطول مراسم وزمانی که سخنرانان و رییس جمهوری در باره موفقیت های تیم مذاکره کننده هسته ای صحبت می‌کردند با تشویق حاضران مواجه شدند.

 تعداد زیادی ازچهره های ورزشی ازجمله علی دایی، سعید معروف،شهرام محمودی، پرویز مظلومی، بهداد سلیمی، صمد نیکخواه بهرامی، محمد مایلی‌کهن و تعدادی از قهرمان جانباز و معلول و ورزش زنان در آن حضور داشتند.

قبل از این مراسم ، چند تن از ورزشکاران ورزش‌های باستانی و پهلوانی به اجرای برنامه پرداخته و بخشی از آیین‌های این ورزش ایرانی را به نمایش گذاشتند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.