تاریخ: 2016-10-02 شناسه خبر: 38333

مادربزرگی که می‌خواهد قهرمان بوکس سنگین وزن زنان شود

مادربزرگی که می‌خواهد قهرمان بوکس سنگین وزن زنان شود

کارول لیمپی 49 ساله ساکن شهر اوکلاهاما در ایالت متحده آمریکا است. او دو نوه دارد و به واسطه علاقه آنها به فوتبال و گاوسواری به سمت ورزش سوق پیدا کرد ورزشی که چندان هم متناسب با سن و سال مادربزرگ نیست.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ کارول لیمپی ۴۹ ساله ساکن شهر اوکلاهاما در ایالت متحده آمریکا است. او دو نوه دارد و به واسطه علاقه آنها به فوتبال و گاوسواری به سمت ورزش سوق پیدا کرد ورزشی که چندان هم متناسب با سن و سال مادربزرگ نیست. او این اواخر با پرداختن به بوکس خودش را به چالش کشیده.

کارول با مربی خود تراویس هافمن، سخت تمرین می‌کند تا خود را برای مبارزه با فایرلک کازینو، زن بوکسوری که ۱۶ سال از او جوان‌تر است آماده کند. با اینکه رقیب او ۳۳ سال دارد و تازه نفس است اما مادربزرگ هم چندان با قدرت غریبه نیست و تجربه حضورش در مسابقات گاوسواری از او یک زن محکم و با ثبات ساخته است.

مادربزرگی که می‌خواهد قهرمان بوکس سنگین وزن زنان شود

بوکس در اوکلاهاما خصوصا برای زنان در رده سنگین وزن به هیچ وجه شناخته شده و محبوب نیست به همین دلیل کارول لیمپی برای پیدا کردن یک همتا برای مبارزه زمان زیادی صرف کرده اما حالا قرار شده تا این هفته مبارزه ای دیدنی با این بوکسور جوان داشته باشد و به هیچ وجه هم نگران و مضطرب نیست.

اما حریف او در خصوص مبارزه با یک زن ۵۰ ساله ابراز نگرانی کرده و گفته: “من نمی‌توانم با او مبارزه کنم و به او مشت بزنم چرا که همسن مادر من است و احترام به او برای من واجب است.”

مادربزرگی که می‌خواهد قهرمان بوکس سنگین وزن زنان شود

در هر صورت این مسابقه برگزار خواهد شد و باید دید که مادربزرگ می تواند از پس حریف جوان و پر انرژی اما خجالتی بر بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *