تاریخ: 2015-07-16 شناسه خبر: 3888

نفرات برتر رقابت‌های شنای بانوان در استان قزوین مشخص شدند

 شنای بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ بانوان شناگر استان قزوین در استخر شهدای غواص با هم به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات برتر این رقابت‌ها مشخص شدند.

در این رقابت‌ها در 25 متر آزاد متولدین سال‌های 89 و 90 محنا کشاورز، در 25 متر آزاد متولدین سال 88 المیرا زهرایی، در 50 متر آزاد متولدین سال 87 ستایش رحمانی، در 50 متر آزاد متولدین سال 86 هورا برزگر، در 50 متر آزاد متولدین سال 85 پارمیس بهرامی و در 50 متر آزاد متولدین سال 84 نازنین زهرا برزگر عناوین قهرمانی را از آن خود کردند و بر سکوی نخست این دوره از رقابت‌های ایستادند.

محمد داوودی رئیس هیئت شنا استان قزوین در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین، با مطلوب ارزیابی کردن سطح این دوره از رقابت‌ها، گفت: شناگران استان در این رقابت‌ها خود را محک زدند و این رقابت‌ها کلاس درس خوبی برای بانوان شناگر قزوین بود.

وی با تأکید بر حمایت از شناگران استان، بیان کرد: شناگران قزوین از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار هستند که باید از این ظرفیت‌ها حمایت شود. ‌

در این رقابت‌ها که در رده سنی زیر 10 سال برپا شد، در بخش تیمی مدرسه شنا آفتاب در جایگاه نخست ایستاد، مدرسه شنای شهدای غواص دوم شد و مدرسه شنای نجاتیه به رتبه سوم دست یافت.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.