تاریخ: 2016-10-09 شناسه خبر: 38895

در سایت ورزش بانوان می خوانید؛

سیما لیموچی: خوشبختانه در بهترین شرایط از فدراسیون می‌روم

سیما لیموچی

در این مدت وظیفه‌ای به من محول شده بود که آن را به نحو احسن به پایان رساندم، مسئولیتی که داشتم حالا به اتمام رسیده و خدا را شاکرم که در بهترین شرایط از فدراسیون تنیس روی میز می‌روم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ روز گذشته ۱۷ مهر ماه مهرداد قارداشی، ریاست فدراسیون تنیس روی میز، فاطمه کیوانی، نایب رئیس بانوان فدراسیون را به دلیل آنچه تغییر سیاست کاری فدراسیون نامیده شد، با حفظ سمت، به عنوان سرمربی تیم ملی پینگ پنگ بانوان معرفی کرد. به این ترتیب کیوانی قرار است زین پس به جای سیما لیموچی سرمربی برجسته و پر افتخار پینگ پنگ بانوان، هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد. در همین راستا خبرنگار سایت ورزش بانوان گفتگویی را با سیما لیموچی، سرمربی سابق تیم ملی تنیس روی میز بانوان ترتیب داد که متن آن در ذیل آمده است:

سیما لیموچی در ابتدا به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: این تصمیمی است که گرفته شده و حتما دوستان برای این کارشان دلیل قانع کننده‌ای دارند و باید به آن احترام گذاشت.

لیموچی با اشاره به اینکه پیش از این هیچ صحبتی در این خصوص به میان نیامده بود، افزود: برای دریافت حق الزحمه ۵ سال سرمربیگری تیم ملی که از ۴۰ روز قبل، نامه آن را خدمت ریاست فدراسیون آقای قارداشی ارائه داده بودم، به فدراسیون رفتم. البته باید بگویم در این ۵ سال به عنوان سرمربی تیم ملی هیچ مبلغی دریافت نکرده‌ام. همین جا بود که جریان برکناری‌ام را به من اطلاع دادند. گفتند “قصد داریم از نفرات دیگری در این سمت استفاده کنیم” و من هم پاسخ دادم “حتما این کار را انجام دهید خیلی هم عالی است.”

لیموچی با بیان اینکه هیچ دلخوری و ناراحتی‌ای از این بابت ندارد، گفت: در این مدت وظیفه‌ای به من محول شده بود و من آن را به نحو احسن به پایان رساندم و بهترین دستاوردها را برای تنیس روی میز بانوان کشور به ارمغان آورده‌ام و همین موجب خوشحالی و خوشنودی من است. اما اگر در شرایطی این تصمیم گرفته می‌شد که تیم افت پیدا کرده بود یا دو دوره سهمیه المپیک را به دست نمی‌آوردیم و یا روند پیشرفتی در نمودار کاری من دیده نمی‌شد حتما ناراحت می‌شدم. یک مسئولیتی داشتم که حالا به اتمام رسیده و خدا را شاکرم که در بهترین شرایط از فدراسیون می‌روم.

سرمربی سابق تیم ملی تنیس روی میز بانوان با تأکید بر اینکه امکان ندارد ارتباطش را با تنیس روی میز قطع کند، گفت: زندگی من با پینگ پنگ گره خورده است. ۲۱ سال است که مدرس دانشگاه الزهرا، آزاد، پیام نور و همچنین مدرس رسمی فدراسیون جهانی تنیس روی میز هستم. به زودی هم انستیتو تنیس روی میز را افتتاح خواهم کرد. ورزش خصوصا تنیس روی میز جز جدایی ناپذیر زندگی من است و امیدوارم همیشه شاهد پیشرفت ورزش ایران خصوصا در بخش بانوان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *