تاریخ: 2015-07-16 شناسه خبر: 3906

نظر یک پیشکسوت فوتبال درباره مذاکرات هسته ای

جایزه بهترین دفاع را به آقای ظریف

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ امیر عابدینی مدیر پر نفوذ ورزش و بازیکن فوتبال سابق ایران و پرسپولیس تهران است. وی در سال‌های ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۹ مدیرعامل باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران بوده‌است.

وی در حال حاضر عضو هیات رئیسه سازمان لیگ است. ضمنا وی در دهه ۱۹۶۰ میلادی در تیم‌های پرسپولیس تهران و پیکان تهران بازی کرده‌است. صحبت های خبرنگار سایت بانوان با این مدیر پرسابقه را با هم مرور می کنیم:

نظر شما در مورد پرونده هسته و توافق چیست؟

در درجه نخست باید از ظریف و تیم هسته مجرب تقدیر کرد  که این شادی را به ملت ایران داد. همین که رژیم اشغالگر را این روز را روز سیاه تاریخ بشریت نامیده، باید به بزرگی این توافق پی برد.بنده  اینجا اعلام می‌کنم که در مراسم بهترین‌ها جا دارد که جایزه بهترین دفاع را به آقای ظریف به خاطر دفاع از حق مردم ایران بدهیم و امیدوارم این مساله در هیات رئیسه سازمان لیگ رای بیاورد.

نظرتان پیرامون اوضاع و احول کنونی فوتبال چیست؟

عابدینی  گفت: زمانی که ما می‌خواستیم مزایده‌برگزار کنیم، خیلی دقیق پاکت‌ها باز شد و سابقه ها مورد بررسی قرار گرفت. به علت سابقه ای که شرکت سروش داشت،  خیلی ها از جمله خودم  از ته دل علاقه‌مند بودم که این شرکت برنده شود که اگر سودی هم به دست می‌آورد، به جیب نظام می‌رفت. اما فاصله‌ها کم بود.

پرداخت های جدید چقدر و چگونه است؟

حدود ۱۵ میلیارد تومان در آینده نزدیک قطعا پرداخت خواهد شد و سه میلیارد دیگر ظرف یک ماه آینده و شش میلیارد هم ضمانت‌نامه بانکی است که طبق قانون خواهیم گرفت تا تیم‌ها بتوانند شرایط خوبی را داشته باشند.

ضمنا ما اعلام کردیم که سقف اعلام نمی‌کنیم اما کاری می‌کنیم که باشگاه‌ها روی پای خودشان بایستند و من به شما می‌گویم که رقم درآمدی ما نزدیک به ۴۰ میلیارد است که تقریبا سه برابر دوره گذشته می‌باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.