تاریخ: 2016-10-10 شناسه خبر: 39099

سرپرست تیم ملی: تعدادی از بانوان ووشوکاران شرایط بد مالی دارند

سرپرست تیم ملی ووشو بانوان با اشاره به عدم حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از ووشوکاران مدال آور اصفهانی، گفت: اگر گله هم کنیم می گویند اصفهان ورزشکار زیاد دارد، اما این جواب قانع کننده نیست.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا, راضیه حاجی زاده در گفت وگو با ایسنا با اشاره به عملکرد خوب ورزشکاران اصفهانی در مسابقات ووشوی جوانان جهان در بلغارستان، اظهار کرد: نزدیک دو سال است که تلاش می کنیم تا از این بچه ها تجلیل مالی شود. پس از بازگشت بچه ها به اصفهان، هیئت در حد بضاعت خودش مراسم استقبالی برای این بچه ها خواهد داشت اما متاسفانه شرایط مالی این اجازه را به ما نمیدهد.

حاجی زاده با بیان اینکه ۷۰ درصد تیم اعزامی به مسابقات جهانی اصفهانی بودند، افزود: فقط یک حمایت خوب از طرف اداره کل می خواهیم تا این بچه ها انگیزه بیشتری بگیرند و در سال های آینده قدرتمندتر ظاهر شوند. زمانی که در اردوها هستیم نمایندگان مجلس استان ها به اردوها می آیند و از بازیکنانشان حمایت می کنند، اما در مورد بچه های اصفهانی این گونه نیست و تنها اعضای هیئت با این بچه ها در ارتباط هستند.

وی ادامه داد: اگر گله هم کنیم می گویند اصفهان ورزشکار زیاد دارد، اما این جواب قانع کننده نیست. تعدادی از این ووشوکاران در شرایط بدمالی قرار دارند و ای کاش حمایتی از سوی اداره کل صورت می گرفت.

حاجی زاده با اشاره به نبود اسپانسر در این رشته، ادامه داد: متاسفانه در اصفهان جمع و جور کردن اسپانسر سخت است. شرکت ها به سمت ورزش به ویژه ورزش بانوان نمی آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *