تاریخ: 2015-07-17 شناسه خبر: 3955

تیم اسلحه سابر ایران صاحب دو برد و دو باخت شد

اسلحه سابر

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  دیدارهای تیمی مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان از امروز پنجشنبه در مسکو روسیه آغاز شد. روز نخست دیدارهای تیمی به برگزاری رقابت‌های اسلحه هر دو بخش مردان و زنان اختصاص داشت. ایران در بخش بانوان این رقابت‌ها نماینده ندارد اما در بخش تیمی با ترکیبی متشکل از مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری به مصاف حریفان خود رفت.

نخستین دیدار تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در جدول ۳۲ تیمی برگزار شد که طی آن ایران مقابل ونزوئلا به برتری ۴۵ بر ۴۴ دست یافت و راهی جدول ۱۶ تیمی مسابقات شد. در این جدول تیم ایران دیدار برابر آمریکا را با نتیجه ۴۵ بر ۳۸ واگذار کرد.

در ادامه و در رقابت برای کسب جایگاه نهم تا شانزدهم مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در بخش تیمی اسلحه سابر، تیم ایران ابتدا در مصاف با انگلستان صاحب برد ۴۵ بر ۳۳ شد اما در دومین دیدار متحمل شکست ۴۵ بر ۴۲ مقابل اوکراین شد.

دیدارهای تیمی اسلحه سابر مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان با حضور 30 تیم برگزار شد. هنوز در جدول بازی‌ها وضعیت نهایی تیم ایران و اینکه آیا دیدار دیگری در پیش دارد و یا جایگاه نهایی آن مشخص نشده است.

به گزارش مهر، مسابقات شمشیربای قهرمانی جهان طی روزهای جمعه و شنبه با برگزاری دیدارهای تیمی اسلحه اپه و فلوره در مسکو روسیه پیگیری می‌شود اما ایران در این دو اسلحه تیم ندارد چراکه تنها طاهر عاشوری و علیرضا ادهمی به عنوان شمشیربازان اسلحه اپه و فلوره ایران در این رقابت‌های قهرمانی جهان شرکت کردند.

بدین ترتیب امروز آخرین روز حضور شمشیربازان ایران در مسابقات قهرمانی جهان بود.
   
 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.