تاریخ: 2015-07-17 شناسه خبر: 3960

احداث پارک اختصاصی «بانوان» در اشکذر

احداث پارک

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ مهدی جعفری پور اشکذری با تاکید برلزوم فراهم سازی محیطی امن برای بانوان جهت سپری کردن اوقات فراغت خاطر نشان کرد: نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل داده است و آنان نقش موثری در گرم نگه داشتن کانون خانواده و جامعه دارند؛ از اینرو احداث پارک بانوان و ایجاد امکاناتی از قبیل مکان‌های ورزشی، رفاهی، تفریحی و امنیتی جهت افزایش سلامت روح و روان زنان حائز اهمیت است.

وی ضرورت احداث اینگونه پارک‌ها را یادآور شد و افزود: جهت تقویت روحیه، نشاط، شادابی و تخلیه انرژی بانوان لازم است  محیطی امن وجود داشته باشد.

جعفری پور با ابراز امیدواری از رفع کمبود فضاهای مناسب ورزشی و سالن‌های اختصاصی و همچنین پارک ویژه بانوان  خاطر نشان کرد: بوستان بانوان اشکذر با مساحت حدود 15هزار متر با قابلیت توسعه حدود 50 هزار متر و همچنین با برآورد اولیه  حدود سه میلیارد ریال اعتبار در انتهای خیابان شهید داداش پور اجرا می شود.

این مسئول ادامه داد: طراحی و مطالعات پارک یادشده صورت گرفته است و محل اجرای این پارک به گونه‌ای جانمایی شده است که اهالی محلات محترم رضوان‌شهر و فیروزآباد به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و از خدمات این بوستان استفاده کنند.

شهردار اشکذر تصریح کرد: در سال آینده به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن افتتاح این بوستان انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.