تاریخ: 2015-07-18 شناسه خبر: 3969

فقط دوچرخه سواران ایرانی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند

دوچرخه

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به پایان رسید و قرار است اردوی پایانی این تیم بعد از عید فطر در گرگان برگزار شود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوچرخه سواری به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: چهار نفر در اردوهای آماده سازی تمرینات خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی انجام می دادند که به دلیل محدودیتهای مالی قرار است تنها فرانک پرتوآذر در رده سنی بزرگسالان و شیوا توکلی در رده سنی جوانان به این رقابتها اعزام می شوند.

ناهید ایروانی در ادامه افزود: اردوی بعدی تیم ملی بعد از عید فطر و در گرگان برگزار می شود تا 22 مردادماه که تیم کوهستان راهی مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی می شود.

وی همچنین از اعزام تیم ملی پیست به مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن خبر داد و اظهار داشت: این مسابقات دی ماه برگزار می شود و اردوهای تیم ملی با حضور 18 نفر بعد از عید فطر انجام خواهد شد.

ایروانی درخصوص حضور نیکناز فاضلی، دوچرخه سوار ایرانی الاصل مقیم اسپانیا و زهرا محسنی، بازیکن مقیم انگلستان نیز گفت: تیم ملی را با توجه به رنکینگی که در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب کردیم و ترجیح می دهیم با بازیکنانی که در ایران ساکن هستند تمرین کرده و تیم قدرتمندی را برای این مسابقات آماده کنیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.