تاریخ: 2015-07-18 شناسه خبر: 3997

انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما!

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛شاید گاهی از خود پرسیده باشید که عینک‌های مختلف در چه موقعیت‌هایی و با چه لباس‌هایی به کار می‌رود. اینجا تصویر ده دختر خانم را که بر روی سایت آمریکایی پینترست، منتشر شده است، خواهیم دید. این تصاویر نشان می‌دهد که این افراد چطور از عینک‌های دودی مختلف در شرایط متفاوت استفاده کرده‌اند.

انتخاب عینک متناسب باظاهر شما

دراین تصویر، این مدل با عینک آینه‌ای، پیراهن طرح‌دار زیبایی که  در اصطلاح به آن مدل استوایی می‌گوییم  و چکمه‌های مردانه‌اش، متفاوت و زیباست.
انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما

در تصویر دوم، این خانم جوان، کت و شلواری چهار خانه همراه با بلوزی سفید پوشیده است. عینک آفتابی خال‌دار او با شیشه‌های مشکی، ظاهری فانتزی به او داده است.

انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما
در تصویر سوم، این دختر جوان، پیراهنی ماکسی پوشیده است. او برای این که این لباس و طرح خاص پارچه آن که  به اصطلاح به آن پا مرغی می‌گوییم، سن او را بالا نبرد، با لباسش یک کیف کوچک و یک جفت کفش آدیداس، مدل استان اسمیت ( ستاره تنیس امریکا) به کار برده است. عینکش که شیشه‌ای مشکی و قابی فلزی دارد، با ظاهر او کاملا هماهنگ است.
انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما
در تصویر چهارم، دختر جوانی را می‌بینیم با تیشرت گشاد و جین مشکی لوله تفنگی همراه با یک عینک آینه‌ای گرد. او با این عینک که کمی صورتش را پوشانده، حالتی اسرار آمیز پیدا کرده است.
انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما
تصویر پنجم، متعلق به شیارا فراگنی، وبلاگ نویس ایتالیایی است.  دامن جیر و ریش ریش به همراه صندل‌های بندی، که بندهای آن تا روی زانوان بالا آمده است، کاملا مناسب این فصل سال است. عینک گردی که بر چشم زده است هم با ظاهرش هماهنگ است.
انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما
در تصویر شش، طراح و عکاس معروف در زمینه مد و لباس، هانلی موستاپارتا، را می‌بینیم. عینک پروانه‌ای و پیراهن ذوزنقه‌ایش که آستین‌های بلندی دارد، یادآور دهه شصت می‌باشد. بسیار شیک!
انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما
در تصویر هفت، این دختر با عینک آینه‌ای، پیراهن بلند گل‌دار و بلوز مردانه‌ای که دور کمر خود بسته است، و چکمه‌هایش، ظاهری تابستانی و مناسب این فصل دارد.

 انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما

تصویر هشت: شلوار پیشبندی کوتاه وسفید، تیشرت سوراخ سوراخ، کیقی کوچک و عینک گربه‌ای سیاه، همه آن چه برای جلب توجه به آن احتیاج ست.
انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما
در تصویر نه، این دختر خانم، با بلوز و شلوار صورتی و مانتویی آبی به چیز دیگری احتیاج ندارد جز عینکی زیبا با شیشه‌های سیاه و بزرگ وکمی شفاف!
انتخاب عینک متناسب با ظاهر شما
در تصویر ده، دختر خانمی را می‌بینیم که با این که عینک ساده‌ای زده است، اما در عوض، با شلوار طرح‌دار آناناسی، کت راه راه و کفش رو باز براق توجه ما را حسابی به خود جلب می‌کند.

منبع: مدآنلاین

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.