تاریخ: 2016-10-25 شناسه خبر: 40119

هر جایی که لازم باشد، جای خود را به نیروی تازه نفس می‌دهم؛

صبا رحمتی: هر کاری لازم باشد برای پیشرفت تیم ملی کانوپولو انجام می‌دهم

صبا رحمتی کانوپولوی بانوان پیروزی مقابل تیم ملی آمریکا را به رهبر کبیر انقلاب اسلامی تقدیم می‌کنیم

با تمام قلبم این رشته را انتخاب کردم و تا جایی که بتوانم برای پیشرفت تیم ملی تلاش می‌کنم. با صلاحدید کادر فنی هر زمان که لازم باشد، حتما جای خود را به نیروی تازه نفس می‌دهم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ خبرنگار سایت ورزش بانوان گفتگویی را با صبا رحمتی، بانوی ملی پوش کانوپولوی کشورمان ترتیب داده که متن آن در ذیل آمده است:

صبا رحمتی در ابتدا به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: مسابقات قهرمانی کشور و لیگ برتر کانوپولو را پیش رو داریم. نیمه دوم آبان ماه قهرمانی کشور و بلافاصله بعد از پایان این مسابقات هم لیگ آغاز خواهد شد. برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور با تیم کرج بازی می کنم و برای رقابت‌های لیگ هم برای تیم شهرکرد بازی خواهم کرد.

رحمتی ادامه داد: مسابقات آسیایی کانوپولو، نزدیک ترین مسابقاتی است که تیم بانوان اعزام خواهد شد. برای حضور در این رقابت ها نیز تا مشخص شدن تاریخ دقیق برای از سر گرفتن تمرینات منتظر خواهیم بود. البته لیگ کمک زیادی به بالا بردن آمادگی خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: مسابقات لیگ و قهرمانی کشور احتمال زیاد همراه با انتخابی تیم ملی خواهد بود. ملاک انتخاب اعضای تیم ملی همیشه لیگ و قهرمانی کشور بوده. با اینکه در این رشته تجربه رکن اساسی و مهم است اما برای اعزام به هر دوره از مسابقات تغییرات کمی هم در ترکیب تیم صورت می‌گیرد.

بانوی ملی پوش کانوپولوی کشورمان در ادامه گفت: در حال حاضر بواسطه کارم ساکن کرج هستم و به همین خاطر در مسابقات قهرمانی کشور با تیم کانوپولوی کرج به آب خواهم زد و به احتمال زیاد این تیم عنوان قهرمانی را کسب خواهد کرد. از طرفی تیم شهرکرد هم مدعی کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر کانوپولو خواهد بود.

صبا رحمتی در خصوص نتیجه ضعیف بانوان کانوپولیست کشورمان در مسابقات جهانی ایتالیا گفت: تیم ما برای حضور در مسابقات جهانی ایتالیا تنها یک ماه تمرین کرد که زمان بسیار کمی است. هیچ مربی‌ای نمی‌تواند تیمش را در این مدت زمان کم به سطح آمادگی بالا برساند. از طرفی تیم ما بر خلاف سایر تیم‌ها بدون قایق عازم این مسابقات شد و به همین خاطر مجبور به کرایه قایق‌هایی شدیم که اصلا عادت نداشتیم با آنها کار کنیم. همه اینها باعث شد نتیجه ای ضعیف تر از آنچه پیش از این در کارنامه ثبت کرده بودیم، بگیریم. اما باید متذکر شوم، در رشته های تیمی بانوان ایران اولین تیمی هستیم که موفق به پیروزی مقابل آمریکا شدیم.

بانوی ملی پوش کانوپولوی کشورمان در پایان توضیح داد: من با تمام قلبم این رشته را انتخاب کردم و برای من با ارزش است. تا جایی که بتوانم برای تیم ملی تلاش می‌کنم و با صلاحدید کادر فنی هر زمان که لازم باشد، حتما جای خود را به نیروی تازه نفس می‌دهم. در پایان از خانواده، مربیانم و همچنین رئیس کمیته و دبیر فدراسیون تشکر و قدردانی می‌کنم. آرزوی بزرگم المپیکی شدن رشته کانوپولو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *