تاریخ: 2016-11-02 شناسه خبر: 40656

بدنبال انتخاب مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان؛

برنامه‌های سلطانی فر در راستای توسعه ورزش بانوان

برنامه‌های سلطانی فر در راستای توسعه ورزش بانوان

مجموعه ورزش بانوان انتخاب سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان را به فال نیک می گیرد و برای تحقق آینده‌ای روشن در ورزش بانوان ایران انتظار می کشد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ روز گذشته ۱۱ آبان مسعود سلطانی فر، یکی از سه وزیر پیشنهادی سید حسن روحانی، با کسب ۱۹۳ رای موافق به عنوان وزیر ورزش و جوانان انتخاب شد. وزیری که به گفته رئیس جمهور کشورمان با فکر نو و نگاه مثبت می‌تواند جایگزین خوبی باشد.

بنا به دغدغه اصلی سایت ورزش بانوان، در جهت گسترش فرهنگ ورزش قهرمانی برای بانوان ایران زمین، همزمان با انتخاب مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر جدید ورزش و جوانان، ما نیز با نگاهی مثبت این انتصاب را به فال نیک می‌گیریم و برای تحقق آینده‌ای روشن در ورزش بانوان ایران انتظار می کشیم.

در اینجا نگاهی می‌کنیم به بخش ویژه ورزش بانوان از برنامه های مسعود سلطانی‌فر که برای تصدی وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده است:

راهبرد سوم/ توسعه و حمایت از ورزش بانوان

سیاست اول: به کارگیری همه ظرفیت‌های ملی و جهانی ورزش در تقویت و کارآمد سازی برنامه‌های ورزش بانوان
سیاست دوم: برنامه ریزی عمومی ورزش همگانی و تفریحی با رویکرد حضور بیشتر زنان در ورزش و کاهش فقر حرکتی
سیاست سوم: بومی سازی و تطبیق مقررات رشته‌های ورزشی در حوزه بانوان و تبیین و تقویت محیط حقوقی ورزش بانوان
سیاست چهارم: زمینه سازی فرهنگی در راستای توسعه فضای مشارکت زنان در فعالیت‌های ورزشی با تاکید بر فضایل اخلاقی و سلامت عفاف و حجاب
سیاست پنجم: توسعه رشته و مواد مسابقاتی ویژه بانوان حسب بررسی و مطالعات روزآمد فدراسیون‌های جهانی، قاره‌ای و منطقه‌ای و نظام المپیک با اولویت کشورهای اسلامی

سایت ورزش بانوان: مجموعه ورزش بانوان و کسانی که در این حوزه مسئول و نگران هستند از انتصاب سلطانی فر در این پست خوشحال و به آینده خوشبین هستند. امیدواریم بستری فراهم شود تا بانوان ایران زمین از تمام ظرفیت‌های وجودی‌شان برای اهتزاز پرچم مقدس ایران اسلامی در عرصه‌های بین المللی بهره برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *