تاریخ: 2016-11-03 شناسه خبر: 40674

زهرا سروی در گفتگو با سایت ورزش بانوان؛

به عنوان نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو نگاه حذفی به شخصی در مجموعه ندارم

زهرا سروی: به عنوان نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو نگاه حذفی به شخصی در مجموعه نداشتم

به عنوان نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو نگاه حذفی به شخص خاصی در مجموعه نداشتم. البته این دیدگاه شخصی ام نیست چرا که من نیز با فدارسیون همسو شده‌ام.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ زهرا سروی نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: مسابقات جهانی تکواندوی بانوان تیر ماه سال ۹۶ به میزبانی شهر موجو واقع در کره جنوبی نزدیک‌ترین رویدادی است که تیم ملی تکواندو بانوان پیش رو دارند. البته مسابقات گرند پری هم در جریان بود که تنها کیمیا علیزاده دعوت شده اما کیمیا علاوه بر اینکه درگیر جراحی پا بود، وزنش هم تغییر کرد و به صلاح نیست که فعلا در هیچ مسابقه برون مرزی شرکت کند. با اینکه زمان زیادی تا مسابقات جهانی پیش رو داریم اما ممکن است مسابقات انتخابی تیم ملی اواخر سال ۹۵ برگزار شود.

سروی ادامه داد: برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی هم هرکسی که استحقاقش را داشته باشد حتما به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شود. از طرفی از بانوان مدال ‌آور و شاخص تکواندوی ایران هم برای شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت به عمل می‌آید. مگر اینکه خودشان تمایلی نداشته باشند که در این صورت هیچ اجباری در کار نیست.

وی همچنین افزود: به عنوان نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو کسی را حذف نمی‌کنم. من نگاه حذفی به شخص خاصی در مجموعه نداشتم. البته این دیدگاه شخصی من نیست چرا که من نیز با فدارسیون همسو شده‌ام و تمام برنامه‌های فدارسیون را با اهدافی که در سر دارم دنبال خواهم کرد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو خاطر نشان کرد: ممکن است پیش از آغاز مسابقات انتخابی تیم ملی البته به تشخیص کادر فنی تیم ملی تکواندوی بانوان، مسابقات آزاد برگزار شود. چرا که این رویداد بسیار با اهمیت است و باید تمام جوانب برای انتخاب بهترین نفرات در نظر گرفته شود.

وی اذعان کرد: تکواندوی امروز دیگر تکواندوی ۱۰ سال قبل و یا حتی چند ماه پیش هم نیست. بعد از مدال کیمیا در المپیک ریو توقعات از تکواندوی بانوان بالا رفته. همه اینها به دلیل عملکرد مثبت مسئولان فدراسیون بوده است. در خصوص انتخاب کادر فنی تیم ملی هم باید تصمیم گیری شود هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده. به موقع اسامی کادر فنی تیم ملی هم اعلام خواهد شد.

زهرا سروی در خصوص ملاک اصلی برای انتخاب سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان گفت: در انتخاب کادر فنی تیم ملی بانوان، نفراتی را انتخاب خواهیم کرد که به پیشرفت تکواندوی کشور کمک کنند ضمن اینکه از پیشکسوتان این رشته و تمام کسانی که در گذشته با ما همکاری داشته‌اند هم غافل نخواهیم بود. این عزیزان جایگاه ویژه‌ای دارند و عملکرد گذشته آنها ارزشمند است. هیچوقت این اشخاص را کنار نخواهیم گذاشت و قطعا از تجربیات آنها استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.