تاریخ: 2016-11-10 شناسه خبر: 41069

فاطمه کیوانی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز؛

اگر بودجه یاری کند، در بخش بانوان فدراسیون تنیس روی میز پشتوانه سازی می‌کنیم

فاطمه کیوانی : اگر بودجه یاری کند، در بخش بانوان فدراسیون تنیس روی میز پشتوانه سازی می‌کنیم

خوشبختانه در بخش بانوان فدراسیون تنیس روی میز خبرهای خوب در راه است. اگر بودجه یاری کند تصمیم داریم در این بخش پشتوانه سازی کنیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ چندی پیش سیما لیموچی، سرمربی سابق تیم ملی تنیس روی میز بانوان به دلیل آنچه که سیاست فدراسیون تنیس روی میز نامیده می‌شد از سمت خود بر کنار و فاطمه کیوانی نایب رئیس بانوان فدراسیون به عنوان سرمربی تیم معرفی شد.

از طرفی روز ۱۳ آبان، پریسا صمدی ملی پوش اسبق تیم ملی، به سمت مربیگری تیم ملی انتخاب شد. صمدی دارای مدرک دکترای پزشکی عمومی است و هم اکنون در حال تدریس در رشته تخصصی قلب نیز می‌باشد.

برای بسیاری این سوال به وجود آمد که آیا او با این مشغله تحصیلی وقتی برای هدایت ملی‌پوشان به عنوان کمک مربی تیم دارد. در همین راستا خبرنگار سایت ورزش بانوان گفتگویی را با فاطمه کیوانی، نایب رئیس بانوان فدراسیون و سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان ترتیب داد که متن آن در ذیل آمده است:

کیوانی در ابتدا گفت: پریسا صمدی که به‌ عنوان مربی در کنار تیم ملی قرار گرفته، مشکلی از بابت حضور در تمرینات ندارد. صمدی هم جوان و هم سرشار از انرژی و انگیزه است و قاعدتا بدون دغدغه و دردسر هم کمک بزرگی به رشد تیم ملی خواهد کرد. البته من قبل از پریسا صمدی محجوبه عمرانی را پیشنهاد دادم اما او بدلیل مشغله کاری نپذیرفت.

وی همچنین افزود: از ۲۴ آبان اردوهای تیم ملی آغاز خواهد شد.  اردوها با بهره وری بالا پیگیری خواهد شد؛ این دوره از اردوها تنها به حضور سه یا چهار ملی پوش در بخش بزرگسالان اختصاص نخواهد دشت. از نوجوانان هم برای از حضور در این اردوها دعوت به عمل آمده است. احتمالا ماه آینده مسابقات اوپن تنیس رو میز برای بانوان در پیش باشد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز خاطر نشان کرد: در بخش بانوان فدراسیون تنیس روی میز خبرهای خوب در راه است. برای استخدام مربی خارجی مکاتباتی انجام شده و در آینده‌ای نزدیک حتما یک مربی خارجی به ایران خواهد آمد. در خصوص جذب مربی خارجی ما هم کیفیت بالا می‌خواهیم و هم حق الزحمه پایین باید دید استخدام مربی با این شرایط چه زمانی عملی خواهد شد. از طرفی یار تمرینی هم برای بانوان پینگ پنگ باز به ایران می‌آوریم. در این خصوص با چندین کشور مکاتبه کرده‌ایم و بعد از برآورد هزینه‌ها تصمیمات نهایی گرفته خواهد شد. اگر بودجه فدراسیون یاری کند تصمیم داریم در بخش بانوان فدراسیون تنیس روی میز پشتوانه سازی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *