تاریخ: 2016-11-15 شناسه خبر: 41334

ادامه حضور ونوس ویلیامز در تنیس زنان تا المپیک ۲۰۲۰

ادامه حضور ونوس ویلیامز در تنیس زنان تا المپیک ۲۰۲۰

ونوس ویلیامز در گفتگو با مطبوعات مدعی شده که در المپیک ۲۰۲۰ و در حالی که ۴۰ سال دارد برای کسب عنوان قهرمانی برنامه‌ریزی کرده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از tmz.com؛ وقتی صحبت از بازنشستگی ورزشکاران بزرگ و مطرح به میان می آید، نام ونوس ویلیامز تنیسور آمریکایی و شماره ۱۳ زنان جهان از ذهن‌ها می‌گذرد.

تنیسور ۳۶ ساله‌ آمریکایی مدت‌هاست با افت عملکرد و پذیرفتن شکست مقابل افراد گمنام در تنیس زنان جهان دیگر نامی از او در خبرها آورده نمی‌شود.

با اینکه انتظار می‌رفت ونوس ویلیامز بازنشگی خود را از دنیای ورزش حرفه‌ای اعلام کند در گفتگو با خبرنگاران مدعی شده که در المپیک ۲۰۲۰ و در حالی که ۴۰ سال دارد برای کسب عنوان قهرمانی برنامه‌ریزی کرده است. گویا چهار طلای المپیک برای او کافی نیست.

ونوس در مسابقات تک نفره تنیس زنان در المپیک سیدنی و همچنین در بخش دوبل المپیک سیدنی، پکن و لندن به همراه خواهرش سرنا موفق به کسب طلای المپیک شده است. همچنین در المپیک ریو در مسابقات میکس دوبل نقره رقابت‌ها را از آن خود کرد.

او در این خصوص به مطبوعات گفته است: ” فقط کمی اراده می‌خواهد و من این اراده را در خود می‌بینم که مسیرم را پیدا کنم و با امیدواری به قهرمانی در آینده بی‌اندیشم. ”

البته باید خاطر نشان شویم که اراده‌ای که این تنیسور آمریکایی از آن صحبت می‌کند واقعا چیزی است که در وجودش به وضوح دیده می‌شود. ونوس پنج سال پیش مبتلا به سندرم شوگرن شده بود و در حالی که انتظار می‌رفت در میادین ورزشی کمرنگ شود اما بازه م دست از تلاش بر نداشت و در حالی که در رده بندی تنیس‌بازان زن جهان به شماره ۱۰۳ رسیده بود موفق شد با حضور موفق در مسابقات و گرند اسلم‌ها رنکینگ خود را تک رقمی کند.

لازم به ذکر است؛ سندرم شوگرن یک اختلال مزمن التهابی با واسطه سیستم ایمنی است که سبب اختلال عملکرد غدد برون ریز می گردد.

ونوس ویلیامز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.