تاریخ: 2016-11-15 شناسه خبر: 41364

آغاز انصراف‌های سریالی تیم‌های بانوان از مسابقات لیگ برتر

انصراف تیم هندبال بانوان شهرداری سنندج

بازیکنان تیم هندبال بانوان شهرداری سنندج به دلیل کم کاری مسئولان باشگاه در ارائه مدارک لازم ادامه حضور در مسابقات لیگ برتر را از دست دادند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ با آغاز مسابقات لیگ‌های کشوری بانوان، مجددا همچون سال‌های گذشته شاهد انصراف و حذف تیم‌ها از مسابقات هستیم. روز گذشته خبری پیرامون انصراف تیم فوتبال بانوان تازه وارد آرسن تهران به گوش رسید. امروز ۲۵ آبان ماه هم تیم هندبال بانوان شهرداری سنندج به عنوان یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی از ادامه حضور در لیگ انصراف داد. بازیکنان تیم هندبال بانوان شهرداری سنندج به دلیل کم کاری مسئولان باشگاه در ارائه مدارک لازم به فدارسیون ادامه حضور در دوازدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان را از دست دادند. زین پس این رقابت‌ها تنها با حضور هفت تیم پیگیری خواهد شد.

این در حالی است تیم ثامن الحجج که عنوان قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر هندبال بانوان را از آن خود کرده بود به دلیل مشکلات مالی این موسسه مالی و اعتباری منحل شد.

چندی پیش هم تیم‌ ریشه‌دار و موفقی چون فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی با آن ویترین درخشان افتخارات در حالی منحل شد که عنوان نایب قهرمانی فصل قبل لیگ برتر فوتبال بانوان را در کارنامه داشت.

حالا تکلیف بازیکنان این تیم های ریشه‌دار و پرافتخار چه خواهد شد، هیچ کسی از آن خبر ندارد! با مروری بر گذشته می‌توان گفت که این‌ها آخرین انصراف یک تیم از لیگ‌های کشوری بانوان نیست و نخواهد بود.

گویا قرار است با آغاز هر دوره از مسابقات لیگ کشوری بانوان منتظر انصراف، انحلال و یا حذف یک تیم و تاثیر منفی آن بر روحیه بازیکنان و روند پیگیری بازی‌ها باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *