تاریخ: 2016-11-21 شناسه خبر: 41707

پیام تبریک شهریان به دختران تکواندوکار قهرمان جهان

رباب شهریان

معاون امور بانوان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک؛ رباب شهریان کسب عنوان قهرمانی جهان توسط تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر را تبریک گفتند.

به گزارش سایت ورزش بانوان، بعد از قهرمانی دختران تکواندوکار ایرانی در رقابت‌های تکواندوی نوجوانان جهان در کانادا، رباب شهریان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در پیامی این موفقیت را تبریک گفتند.

در متن پیام تبریک کمیته ملی المپیک آمده است: « بار دیگر آینده سازان تکواندو کشورمان در رقابتهای جهانی موفق شدند ضمن کسب عنوان قهرمانی در بخش دختران و نایب قهرمانی در مجموع،پرچم پر افتخار کشورمان را در سالن برگزاری رقابتها بارها به اهتزاز در آورده و سرود ملی کشورمان را طنین انداز کنند. ضمن تبریک این قهرمانی به مجموعه پرتلاش فدراسیون اعم از مسئولین، کادر فنی و قهرمانان نوجوان اعزامی به مسابقات جهانی کانادا به همه این عزیزان خسته نباشید گفته و برای آینده سازان تکواندو کشورمان در دیگر رقابتهای پیش رو آرزوی موفقیت دارد. »

همچنین در پیام رباب معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان شهریان آمده است: « قهرمانی دختران تکواندو در مسابقه های قهرمانی نوجوانان جهان، انتخاب مبینا نژاد به عنوان ” ماشین مبارزه شکست ناپذیر ” و نیز انتخاب خانم فاطمه صفرپور به عنوان بهترین مربی جهان، اخباری مسرت بخش برای ورزش بانوان ایران است. این دستاوردهای بزرگ را به قهرمانان عزیز، خانواده و مربیان آن ها و نیز کادر مدیریتی این رشته ورزشی تبریک می گویم. آرزو می کنم این دختران قهرمان را در آینده ای نزدیک به مانند کیمیا علیزاده بر سکوی المپیک ببینیم. »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *