تاریخ: 2016-11-22 شناسه خبر: 41743

از زبان فاطمه حیاتی سرمربی تیم فوتبال پالایش گاز ایلام؛

ادامه ناداوری‌ها در لیگ برتر فوتبال بانوان

در دیدار معوقه لیگ برتر فوتبال بانوان، مدعیان قهرمانی مساوی کردند

از آغاز لیگ تا به الآن تیم من دو مرتبه به داوری باخته است. اجازه نمی‌دهم این خانم به قضاوت نا صحیح خود در رقابت‌ها ادامه دهد و با سند و مدرک این داور را از کار بر کنار می‌کنم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ داوری که روز شنبه با قضاوت ضعیف نتیجه دیدار شهرداری سیرجان و آینده سازان میهن نجف‌آباد را تغییر داد دو روز بعد باز هم شگفتی آفرید. در ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان روز گذشته ( یکم آذر ) در دیدار شهرداری بم و پالایش گاز ایلام باز هم شنیده‌ها حاکی از داوری ضعیف در مسابقات است.

فاطمه حیاتی سرمربی تیم فوتبال پالایش گاز ایلام در خصوص ناداوری‌ها در لیگ برتر فوتبال بانوان به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: تا به اینجای مسابقات به جز زمین بازی از روند برگزاری مسابقات راضی بودم. اما مشکل اصلی مسابقات قضاوت داوران بوده و هست. تیم پالایش گاز ایلام با کیفیت بالا و شرفتمندانه تا به اینجا لیگ را دنبال کرده. تمام بازیکنان تیم من بومی هستند و به عنوان تنها تیم لیگ برتر با بازیکنان تماما بومی در لیگ حضور داریم.

وی ادامه داد: اما متاسفانه تیم من دو مرتبه تا به حال به داوری باخته است. در پایان نتیجه بازی روز گذشته دو بر یک به نفع شهرداری بم شد و در هر صورت هیچ تغییری هم در نتایج صورت نخواهد گرفت.

سرمربی پالایش گاز ایلام ادامه داد: تیم من در نیمه اول دیدار دو گل دریافت کرد. به همین دلیل نیمه دوم حساسیت دیدار بالا رفت، بازیکنان من در نیمه دوم بازی را به نفع خودشان برگردانده و یکی از این دو گل را جبران کرده بودند. اما اواخر نیمه دوم پنالتی‌ای که حق تیم من بود گرفته نشد. بازیکن خط دفاع تیم حریف به وضوح خطای هند انجام داد. دقیقا مثل دروازه‌بان توپ را گرفت و بعد رها کرد. اما داور خطا نگرفت و از این صحنه چشم پوشی کرد. البته این داور در ابتدا اصرار داشت که بازیکن مذکور خطایی مرتکب نشده اما به محض  اینکه متوجه شد تیم میزبان از این صحنه فیلم گرفته، اعلام کرد هر هندی که خطا نیست خانم!! جالب اینجاست قبول دارد خطای هند در کار بوده اما می‌گوید هر هندی خطا نیست.

او خاطر نشان کرد: خانم مهسا قربانی برای دومین مرتبه است که به ناحق دیدارهای تیم من را داوری می‌کند. در بازی قبل و در مصاف با شهرداری سیرجان، باز هم پنالتی‌ای که حق ما بود را نادیده گرفت. من اجازه نمی‌دهم این خانم به قضاوت نا صحیح خود در رقابت‌ها ادامه دهد. از ما که گذشت اما نباید این ناداوری‌ها در لیگ برتر فوتبال بانوان ادامه‌دار شود. تیم حریف به عنوان میزبان از این دیدار فیلم تهیه کرده است و در حال حاضر در اختیار فدراسیون است، من با سند و مدرک این داور را از کار بر کنار می‌کنم.

سرمربی پالایش گاز ایلام با تأکید بر اینکه قضاوت این داور طوری است که گویی به سود تیم‌های شهرداری سیرجان و شهرداری بم داوری می‌کند، بیان کرد: چرا داوری که دو روز قبل در دیدار سیرجان و آینده سازان اشتباهی بزرگ مرتکب شده بود، مجددا به قضاوت اشتباه خود در یک دیدار حساس دیگر ادامه داد؟

فاطمه حیاتی در پایان گفت: دست تک تک بازیکنان تیمم را می‌بوسم کارشان را به خوبی انجام دادند. از همان ابتدا گفته‌ام جایگاه سوم برای پالایش گاز ایلام است و به هر قیمتی آن را حفظ خواهد کرد.

یک پاسخ به “ادامه ناداوری‌ها در لیگ برتر فوتبال بانوان”

  1. رها گفت:

    سیاست رسانه ایجاب میکند که یکطرفه به قضاوت ننشیند.
    عنوان کردن صحبتهای خلاف واقع خانم حیاتی که بدون مدرک و سند و خلاف است بازی کردن با حیثیت وابروی افراد است ای کاش در جهت توجیح باخت خود مانند فوتبال اقایان همه چیز را گردن داور نیاندازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *