تاریخ: 2015-07-20 شناسه خبر: 4199

ورود غیر قانونی همسر رئیس حراست به استادیوم + عکس

ورود غیر قانونی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مدتی می شود که مولاوردی معاونت زنان ریاست جمهوری عزم خود را جزم نموده است تا با هر ترفندی ورود زنان به ورزشگاه را به عنوان مطالبه زنانه به کشور القا کرده و خواسته برخی افراد معلوم الحال را اجرایی کند. در این میان خانواده شهدا و جامعه حزب الله کشور نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و با برگزاری چند تجمع خواستار لغو و برخورد با عاملین این ماجرا شدند.

به دنبال تجمع خانواده شهدا و امت حزب الله وزارت کشور و نیروی انتظامی ورود بانوان به ورزشگاه و تماشای مسابقات والیبال را تکذیب کردند و اعلام نمودند مسابقات به همان روال سال های قبل برگزار می شود و صرفا اهالی والیبال و خانواده های والیبالیست ها که مهمان خارجی هستند همچون همیشه برای تماشا حضور می یابند.

در میان تصاویری که از ورزشگاه آزادی به دست آمده است مشخص شده که همسر و دو فرزند دختر مسئول حراست ورزشگاه آزادی به داخل سالن ورزشگاه حضور پیدا کرده و به تماشای مسابقات والیبال پرداختند.

طیبی مسئول حراست ورزشگاه آزادی است که همسر و 2 دخترش را علی رغم ممنوعیت پلیس برای ورود بانوان جهت تماشای مسابقات والیبال به داخل ورزشگاه برده است.

این هنجار شکنی از سوی همسران مسئولین  و استفاده از روابط شخصی غیر از توهین به قوانین و شرع مقدس اهانت به جامعه زنان کشور است، یک بانوی ایرانی بدون توجه به قانون در میان مردان به تماشای مسابقات والیبال نشسته است.

لازم است تا وزارت ورزش و مدیریت استادیوم آزادی نسبت به این هنجار شکنی و رابطه بازی در میان مسئولین این سازمان پاسخگو باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.