تاریخ: 2016-11-24 شناسه خبر: 41998

میترا شعبانیان، سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه:

با حضور حامیان مالی کیفیت بازی ها بهتر خواهد شد

میترا شعبانیان

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه گفت: در صورتی که حامیان مالی بیشتر شوند با پخش شدن ملی‌پوشان کیفیت لیگ هم بالا می‌رود.

به گزارش سایت ورزش بانوان، میترا شعبانیان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، بعد از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل سایپا در هفته اول لیگ برتر والیبال بانوان اظهار داشت: با اینکه سایپا مهره بدی نداشت، اما ناهماهنگ بودند. ما هم در ابتدای بازی در دریافت‌ها خوب عمل نکردیم اما در ادامه بچه‌ها بازی جذابی را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: بازی اول برای ما اهمیت زیادی داشت، بانک سرمایه هم حمایت خوبی از بانوان کرده، امیدوارم این حمایت‌ها ادامه‌دار باشد. آنها از نظر امکانات و بحث روانی خوب کار کردند و این یک نقطه مثبت است تا در والیبال بانوان پیشرفت کنیم. اگر حامیان مالی بیشتر شوند و هر تیمی ۳-۲ بازیکن ملی داشته باشد، کیفیت بازی‌ها هم بهتر خواهد شد.

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه با اشاره به اینکه بازیکنان جوانی هستند که شانس حضور در لیگ را نداشتند خاطرنشان کرد: اگر حامیان مالی بیشتر شوند بازیکنان جوان بیشتر دیده می‌شوند. به عنوان مثال تهمینه درگزنی از بازیکنانی بود که سال گذشته بازی نکرد، اما امسال بازی خوبی را به نمایش گذاشت و توانست خودش را نشان دهد.

شعبانیان در پاسخ به این سوال که بعد از دو هفته لیگ تعطیل می‌شود، آیا برگزاری اردوهای ملی ضرری برای باشگاه‌ها ندارد، تصریح کرد: به هر حال اولویت با تیم ملی است و باشگاه‌ها باید تابع فدراسیون باشند. ما ملی‌پوشان را به اردوهای ملی می‌فرستیم و تمرینات خودمان را با سایر بازیکنان ادامه می‌دهیم.

با حضور حامیان مالی کیفیت بازی ها بهتر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *