تاریخ: 2016-12-01 شناسه خبر: 42289

تقابل کُره شمالی و فرانسه در فینال جام جهانی فوتبال دختران زیر ۲۰ سال

تیم‌های ملی دختران کره شمالی و فرانسه با پیروزی مقابل آمریکا و ژاپن به فینال جام جهانی فوتبال دختران زیر ۲۰ سال در پاپوا گینه نو راه پیدا ک

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از fifa.com؛ نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی فوتبال دختران زیر ۲۰ سال با حضور تیم‌های ژاپن، آمریکا، کره شمالی و فرانسه پیگیری شد.

تیم‌های ملی دختران کره شمالی و فرانسه با پیروزی مقابل آمریکا و ژاپن به فینال جام جهانی فوتبال دختران زیر ۲۰ سال در پاپوا گینه نو راه پیدا کردند.

کره شمالی – آمریکا

تقابل کُره شمالی و فرانسه در فینال جام جهانی فوتبال دختران زیر 20 سال

کره شمالی در حالی در این سطح از رقابت‌ها سومین فینال خود را تجربه می‌کند که با نتیجه ۲ بر یک مقابل آمریکا به پیروزی دست یافت.

جان سو یون در دقیقه ۵۰ و اوایل شروع نیمه اول از نقطه پنالتی برای کره شمالی گلزنی کرد. در دقیقه ۸۹ و در آستانه پایان نیمه دوم این دیدار ناتالی جاکوبس بازیکن تیم ملی آمریکا، دروازه حریف را گشود. اما این کره شمالی بود که در وقت اضافه و در دقیقه ۹۱ با گل ری هینگ سیم به فینال رقابت‌ها دست یافت.

فرانسه – ژاپن

تقابل کُره شمالی و فرانسه در فینال جام جهانی فوتبال دختران زیر 20 سال

تلاش دو تیم ژاپن و فرانسه برای گلزنی در وقت‌های قانونی بی نتیجه ماند و دو تیم نتوانستند از موقعیت‌های خود استفاده کنند. ۹۰ دقیقه بازی بدون گل به پایان رسید تا اینکه ۳۰ دقیقه وقت اضافه اعلام شد. در وقت‌های تلف شده هم این فرانسه بود که نشان داد لیاقت رسیدن به فینال این رقابت‌ها را دارد.

کلارا ماتئو دقیقه ۹۹ و جولیان گثرات در دقیقه ۱۰۱ برای فرانسه گلزنی کردند. یوکا مومیکی ملی‌پوش ژاپن هم در دقیقه ۱۰۹ این دیدار از نقطه پنالتی توپ را وارد دروازه حریف کرد.

به این ترتیب روز شنبه سوم دسامبر فرانسه برای کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها باید به مصاف کره شمالی برود. از طرفی دیدار رده‌بندی هم بین دو تیم ژاپن و آمریکا همان روز پیگیری خواهد شد.

نام تیم نتیجه نام تیم زمان برگزاری
کره شمالی ؟ – ؟ فرانسه ساعت ۱۲:۳۰ به وقت ایران
آمریکا ؟ – ؟ ژاپن ساعت ۹:۳۰ به وقت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *