تاریخ: 2016-12-04 شناسه خبر: 42455

بانوی کانادایی قهرمانی افتتاحیه جام جهانی اسکلتون زنان شد

الیزابت وتیه از کانادا در اولین دوره از سری مسابقات جام جهانی اسکلتون زنان فصل 2017-2016 به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از ibsf.org؛ اولین دوره از سری مسابقات فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ جام جهانی اسکلتون زنان در ونکوور جایی که میزبان المپیک زمستانی سال ۲۰۱۰ بود برگزار شد.

الیزابت وتیه ( Elisabeth Vathje ) از کانادا با ثبت زمان یک دقیقه و ۴۹ ثانیه و ۲۵ صدم ثانیه قهرمان افتتاحیه این مسابقات شد. این دومین طلای الیزابت کانادایی در مسابقات جهانی است.

بانوی کانادایی قهرمانی افتتاحیه جام جهانی اسکلتون زنان شد

ژاکلین لولینگ ( Jacqueline Lölling ) از آلمان با ثبت زمان ۱:۵۰٫۰۹ در جایگاه دوم قرار گرفت. تینا هرمان ( Tina Hermann ) مجددا از آلمان زمان ۱:۵۰٫۱۱ را ثبت کرد و سوم شد.

جام جهانی اسکلتون زنان

لیزی یارنولد ( Lizzy Yarnold ) از بریتانیا قهرمان المپیک زمستانی ۲۰۱۴ از مسابقات اسکلتون زنان فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ تا به این مسابقات از میادین ورزشی فاصله گرفته بود. در ونکوور با ثبت رکورد ۱:۵۰٫۱۲ جایگاه چهارم را به خود اختصاص داد. لیزی مدال برنز را تنها به دلیل تفاوت در یک صدم ثانیه از دست داد. میرلا راهنِوا ( Mirela Rahneva ) از کانادا نیز پنجم شد.

دومین دوره مسابقات جام جهانی اسکلتون زنان ۱۷ دسامبر در لیک پلاسید، نیویورک پیگیری خواهد شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اسکلتون ورزشی زمستانی و انفرادی است که به وسیله یک سورتمه مخصوص کوچک و در پیست یخی مارپیچ انجام می‌شود. در این رشته ورزشکار پس از دویدن مسیر کوتاهی به روی سینه روی سورتمه خود قرار می‌گیرد و مسیر پیست را ادامه می‌دهد.

جام جهانی اسکلتون زنان

جام جهانی اسکلتون زنان

جام جهانی اسکلتون زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *