تاریخ: 2016-12-10 شناسه خبر: 42764

مربی تیم والیبال بانوان پارسه تهران؛

فریبا سلیمانی : تیم پارسه تهران بدنبال تکرار عنوان قهرمانی است

فریبا سلیمانی : تیم پارسه تهران بدنبال تکرار عنوان قهرمانی است

تیم پارسه تهران نیز با همان ترکیب سابق برای ادامه راه قهرمانی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. چرا که حفظ و تکرار قهرمانی به مراتب سخت‌تر از کسب عنوان قهرمانی برای نخستین مرتبه است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تنها دو هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان سپری شده و تیم والیبال بانوان پارسه تهران که عنوان قهرمانی فصل قبل را با نام گاز تهران در کارنامه دارد، در دو بازیِ تیمش در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان با یک پیروزی و یک شکستِ غیر قابل باور رقابت خود کار خود را آغاز کرده است.

فریبا سلیمانی، مربی تیم والیبال بانوان پارسه تهران در خصوص شکست تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: همه می‌دانند بازیکنان تیم ما پیش از آغاز رقابت‌ها با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرده‌اند. که مهم‌ترین آن تغییر اسپانسر و استرس ناشی از آن بود. شکست مقابل ذوب آهن اصفهان چندان غیر قابل باور نبوده و نیست اما باخت در سه ست واقعا کمی دور از انتظار بود. البته اتحاد تیمی بازیکنان ذوب آهن تحسین برانگیز و ستودنی است بازیکنان این تیم سال‌های سال است که در کنار هم در رقابت‌های لیگ حضور می‌یابند.

وی ادامه داد: با این حال این باخت به هیچ وجه تعیین کننده نیست و زود است که در خصوص قهرمان و نایب قهرمان نظری بدهیم. لیگ با تمام فراز و نشیب‌هایش تازه آغاز شده است. البته باید خاطر نشان کنم که سطح لیگ در این دوره نسبت به هر سال بالاتر رفته و بازی تمام تیم‌ها از نظر فنی مطلوب است.

مربی تیم والیبال بانوان پارسه تهران ادامه داد: همانطور که سایر تیم‌ها برای کسب عنوان قهرمانی رقابت می‌دهند، تیم پارسه تهران نیز با همان ترکیب سابق برای ادامه راه قهرمانی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. چرا که حفظ و تکرار قهرمانی به مراتب سخت‌تر از کسب عنوان قهرمانی برای نخستین مرتبه است. همیشه این را گفته‌ام که بدترین اتفاقی که باعث دلسردی بازکنان و کادر فنی تیم خواهد شد نا امیدی است به همین دلیل هیچوقت امیدمان را از دست نخواهیم داد.

سلیمانی در پایان گفت: بعد از یک وقفه سه هفته‌ای بدلیل حضور ملی‌پوشان در رقابت‌های انتخابی جهان در منطقه آسیای مرکزی در دیدار بعدی به مصاف سایپا می‌رویم و با حمایت‌های اسپانسر تیم برای کسب بهترین عنوان تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *