تاریخ: 2016-12-11 شناسه خبر: 42831

رضوان باقری : منتظر کمک باشگاه شهرداری بندرعباس برای جذب بازیکن خارجی هستم

رضوان باقری : برای جذب بازیکن خارجی منتظر کمک باشگاه شهرداری بندرعباس هستم

به عنوان سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس به جذب بازیکن خارجی علاقه زیادی دارم اما همچنان منتظر اعلام آمادگی باشگاه برای استخدام بسکتبالیست خارجی هستم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مرحله حذفی ( پلی آف ) سوپر لیگ بسکتبال بانوان از سه هفته دیگر کلید می خورد و تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس با سرمربی گری رضوان باقری یکی از تیم‌های حاضر در مرحله پلی آف است.

باقری در خصوص حضور تیمش در مرحله پلی آف به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: در مرحله پلی‌آف به مصاف تیم بسکتبال بانوان آبادان خواهیم رفت که با قهرمان فصل قبل سوپر لیگ بسکتبال بانوان فاصله چندانی هم ندارد. مطمئنا با تیم منسجم و یک‌پارچه‌ای روبه‌رو خواهیم شد اما بعد از عملکرد فوق‌العاده بازیکنانم در دیدار با کوشا سپهر سبلان امیدواری من به آنها بیشتر از قبل شده است و در صورت حمایت باشگاه می‌توانیم پیروز دیدار شویم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس درباره دیدار تیمش با بانوان کوشا سپهر سبلان گفت: کوشا تیمی است که چندین ملی‌پوش در ترکیبش دارد و در سایر بازی‌ها با نتایج سه رقمی موفق به شکست رقبایش شده است. اما تیم ما با اختلاف کمی شکست خورد. اگر باشگاه حمایت می‌کرد و من می‌توانستم بازیکن خارجی جذب کنم حتما نتیجه این دیدار جور دیگری رقم می‌خورد.

وی با تاکید بر اینکه به عنوان سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس به جذب بازیکن خارجی علاقه زیادی دارم، بیان کرد: از آنجا که جذب بازیکن خارجی هزینه‌بر است و باشگاه در تامین هزینه استخدام بسکتبالیست خارجی ناتوان است، علاقه بنده، فعلا همینطور معلق مانده است. همچنان منتظر اعلام آمادگی باشگاه برای جذب بازیکن خارجی هستم. اما در هر صورت از اینکه بدون بازیکن خارجی هم عملکرد تیمی شاگردانم فوق‌العاده بوده قدردان تک تک‌شان هستم. چند نفر از آنها اکثر مسابقات نیم فصل را با آسیب دیدگی پشت سر گذاشتند. با این وجود بهترین بازی خودشان را در مسابقات به معرض نمایش گذاشتند.

رضوان باقری افزود: چندین سال است در کنار بازیکنان شهرداری بندرعباس پا به لیگ برتر می‌گذارم. خوشبختانه عملکرد بازیکنانم هر فصل بهتر از فصل قبل می‌شود. این فصل را در شرایطی آغاز کردم که بازیکنانی که فصل قبل محور اصلی تیمم بودند را نداشتم. به همین خاطر ابتدای فصل فعلی کمی ترس و استرس داشتم. اما حالا بعد از صعود بین هشت تیم مرحله پلی آف رضایت کامل خود را از تمام بازیکنانم اعلام می‌کنم. خصوصا بازیکنانی که فصل قبل نیمکت‌نشین بوده‌اند ولی این فصل جزو بازیکنان اصلی من به سالن مسابقات می‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *