تاریخ: 2016-12-15 شناسه خبر: 42981

پروانه کوهیان سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب آهن اصفهان؛

بازیکنانم از بهترین‌های لیگ برتر هندبال بانوان هستند / نیم فصل دوم ذوب آهن را به جایگاه واقعی خود می‌رسانیم

پروانه کوهیان سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب آهن اصفهان

پروانه کوهیان سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب آهن اصفهان اعلام کرد، بازیکنانم از بهترین مهره‌های لیگ و اکثرا جوان و کم تجربه هستند با پیگیری مستمر تمرینات در نیم فصل دوم، ذوب آهن را به جایگاه واقعی خود می‌رسانیم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در آخرین هفته از دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان، جمعه ۲۶ آذر ماه تیم هندبال شهید چمران لارستان و ذوب آهن در اصفهان به مصاف یکدیگر می‌روند. با نگاهی اجمالی به آنچه تا به حال در نیم فصل اول لیگ دوازدهم هندبال بانوان گذشته، خواهیم دید که نتیجه این دیدار در جدول امتیازات و معرفی قهرمان رقابت‌های نیم فصل، اهمیت بسزایی دارد. در همین راستا خبرنگار سایت ورزش بانوان گفتگویی را با پروانه کوهیان سرمربی با اخلاق تیم هندبال بانوان ذوب آهن اصفهان ترتیب داده که متن آن را در ذیل می‌خوانید:

پروانه کوهیان در ابتدا گفت: تیم من تنها با تفاضل گل در رده سوم قرار دارد. بازیکنانم از بهترین مهره‌های لیگ و اکثرا جوان و کم تجربه هستند اما آینده درخشانی دارند. در هر صورت هر تیمی برای پیروزی و کسب امتیاز به مصاف تیم دیگر می‌رود. اگر بازیکنانم بازی همیشگی خود را انجام دهند، فکر می‌کنم پیروز میدان خواهند شد. البته خانم غارصی سرمربی لارستان بی‌نظیر است او هم همیشه برای پیروزی به میدان مسابقه می‌رود.

کوهیان با اشاره به مصدومیت یکی از بازیکنان تیمش خاطر نشان کرد: متاسفانه نجمه مرادی کاپیتان و یکی از موثرترین بازیکنان تیمم در مصاف با تاسیسات دریایی آسیب دیده و روز جمعه نمی‌تواند برای تیم بازی کند، امیدوارم بقیه بازیکنان تلاش خود را انجام دهند تا به ۲ امتیاز این دیدار برسیم.

سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب آهن اصفهان در خصوص تمرینات بدنسازی تیمش بیان کرد: از آنجا که همسرم مربی حرفه‌ایِ بدنسازی است، کمکِ فکری زیادی برای تمرینات تیم از او می‌گیرم؛ خوشبختانه بازیکنانم آمادگی بدنی بسیار بالایی دارند.

وی در خصوص رقابت تیمش در نیم فصل دوم رقابت‌ها توضیح داد: با پیگیری مستمر تمرینات در نیم فصل دوم، تلاش می‌کنیم تا ذوب آهن را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

کوهیان با اعلام رضایت از قضاوت داوران در لیگ برتر هندبال بانوان افزود: تمام تمرکز ما روی مسابقات است. داوری‌ها نیز با توجه به تجربه کمی که دارند مطلوب است که مطمئنا با گذشت زمان، سطح داوری‌ها در لیگ برتر هندبال بانوان بالاتر می‌رود.

سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب آهن اصفهان در پایان گفت: به جز بازیکنان البرز و سپاهان که اکثرا کم سن و سال هستند سایر تیم‌ها عملکرد خوبی داشته‌اند و سطح لیگ بالا رفته است. بدنبال انصراف تیم‌های ثامن الحجج و شهرداری سنندج، بازیکنان سنندج بدون تیم ماندند اما بازیکنان ثامن میان تیم‌ها پخش شدند و همین مسئله سطح لیگ را بالا برد. دوره‌های قبل از همان ابتدا مهر قهرمانی به نام ثامن خورده بود اما در این دوره خوشبختانه رقابتی جذاب بین تیم‌ها جریان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *