تاریخ: 2016-12-20 شناسه خبر: 43143

پاسور ملی‌پوش تیم والیبال بانوان بانک سرمایه؛

شبنم علیخانی : قلبا خود را مسئول نتایج پارسه تهران می‌دانم

شبنم علیخانی : ما می توانیم جزو چهار تیم برتر آسیا باشیم +ویدیو

شبنم علیخانی پاسور ملی‌پوش تیم والیبال بانوان بانک سرمایه از صمیم قلب برای تیم پارسه تهران ناراحت شده است و قلبا خود را مسئول نتایج ضعیف پارسه می‌داند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ دو تیم بانک سرمایه و ذوب آهن اصفهان در حساس‌ترین دیدار هفته چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان در سالن ملت اصفهان به مصاف هم می‌روند. تقابل این دو تیم که هر دو از مدعیان اصلی کسب جام به شمار می‌روند، تکلیف قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال بانوان را مشخص خواهد کرد. به همین بهانه گفتگویی را با شبنم علیخانی پاسور توانای تیم والیبال بانوان بانک سرمایه ترتیب داده‌ایم که متن آن را می‌خوانید:

شبنم علیخانی در خصوص جدال حساس صدرنشینان لیگ برتر والیبال بانوان گفت: تمرینات فشرده را جدی‌تر دنبال می‌کنیم. این دیدار اصلا ساده و یک طرفه نیست. انگیزه هر دو تیم هم بالا است. به هر حال یک تیم برنده میدان خواهد بود و ما برای کسب ۳ امتیاز به اصفهان می‌رویم.

پاسور تیم والیبال بانوان بانک سرمایه ادامه داد: تیم ذوب آهن اصفهان در مقایسه با فصل گذشته باقدرت‌تر و منسجم‌تر در لیگ بانوان حاضر شده و تمریناتش را زودتر از سایر تیم‌ها شروع کرده است. باید خاطر نشان کنم که تیم والیبال بانوان ذوب آهن اصفهان حریف اصلی بانک سرمایه در لیگ برتر بانوان به حساب می‌آید. بانک سرمایه هم مهره‌های خوبی جذب کرده که همگی با یکدیگر هماهنگ هستیم. من قبلا هم با در تیم ملی با خانم شعبانیان کار کرده بودم و راضی هستم.

شبنم علیخانی در پاسخ با این سوال که “به عنوان پاسور سابق باشگاه گاز تهران، خودتان را تا چه اندازه در موفقیت‌های دوره‌های قبلِ پارسه تهرانِ فعلی و گاز تهرانِ سابق، سهیم می‌دانید”، بیان کرد؟ از صمیم قلب برای تیم پارسه تهران ناراحت هستم و قلبا خود را مسئول نتایج ضعیف پارسه می‌دانم. نتایج پارسه و باخت این تیم قلبا من، مهسا صابری و نیلوفر رشیدی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد: بالاخره طبیعت ورزش اینطور است و زمانی فرا خواهد رسید که یک بازیکن از تیمی جدا شود. به هر حال پارسه تهران سه مهره اصلی و کلیدی خودش را در حالی از دست داد که جایگزینی برای آنها نداشت. متاسفانه ضعف بزرگ لیگ برتر والیبال بانوان این است که بازیکنِ جایگزین وجود ندارد. البته منکر زحمات ستودنیِ سرمربی و مربی این تیم و همچنین عملکرد فوق‌العاده فرنوش شیخی و مونا خواجه کلایی نیستم اما آنها نیز به تنهایی نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

علیخانی در خصوص مسابقات انتخابی والیبال زنان جهان اشاره کرد: اگر به تیم ملی دعوتم کنند حتما می‌روم. اما ممکن است این مسابقات انگیزشی باشد و برای بالا بردن انگیزه در جوان‌تر ها، ترکیب جدیدی از تیم ملی به این مسابقات اعزام شود. در هر صورت امیدوارم بهترین اتفاقات برای تیم ملی والیبال بانوان کشورمان رقم بخورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.