تاریخ: 2016-12-20 شناسه خبر: 43147

فاطمه دغاغله: انتظار داریم حمایت بیشتری از استان شود

لیگ برتر فوتبال بانوان

سرمربی استقلال خوزستان بانوان انتظار حمایت بیشتر از استان خوزستان را دارد.

به گزارش سایت ورزش بانوانبه نقل از ایسنا، نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال بانوان به قهرمانی تیم سیرجان به پایان رسید و تیم استقلال خوزستان با کسب تنها یک امتیاز در قعر جدول رده‌بندی قرار گرفت.

فاطمه دغاغله در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه انتظار حمایت بیشتری را از استان خوزستان دارد، ادامه داد: حمایتِ مالی در بخش تیم‌داری بانوان نیاز به هزینه بسیاری ندارد، انتظارِ من این است حمایت بیشتری از استان خوزستان شود. اگر بودجه ما بیشتر شود سال آینده می‌توانیم بازیکنان حرفه‌ای جذب کنیم و برای کسب سکو تلاش کنیم.

او با اشاره به تیم خود خاطرنشان کرد: تیم ما دیر بسته شد و تمام بازیکنان حرفه‌ای و خوبی که خواستار آن‌ها بودیم جذب تیم‌های دیگر شده بودند. در نیم فصل دوم سعی بر این است تا با گرفتن بازیکنان خوب تیم را تقویت کنیم. هدف ما برای امسال ماندگاری و کسب نتایج خوب در لیگ است و در آینده برای کسب عناوین اول تا سوم تلاش خواهیم کرد.

دغاغله درباره بازی‌های نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: با وجود اینکه برگزاری مسابقه‌ها در بخش بانوان سخت است اما مسابقات منظم و خوب برگزار شد و تیم‌ها با اقتدار بازی کردند. تیم استقلال خوزستان بانوان با حضور بازیکنان بومی و کم سن و سال، نخستین سال حضورخود در لیگ برتر را تجربه می کرد و من از نتایج کسب شده راضی هستم. در فوتبال خوزستان به دلیل اینکه بازیکنان حرفه‌ای در سایر تیم‌ها بازی می‌کنند در حال پرورش بازیکنان هستیم.

در پایان سرمربی استقلال خوزستان گفت: از سازمان لیگ به دلیل برنامه‌ریزی خوبی که داشت و ناظمی و همکارانش که همیشه و در هر زمان پاسخگوی مشکلات ما بودند تشکر می‌کنم. همچنین از مسئولان تیم و باشگاه استقال خوزستان نیز به دلیل حمایت تشکر می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *