تاریخ: 2016-12-21 شناسه خبر: 43192

شجاعی: شهریان تمایل به بازنشستگی داشته است

فریده شجاعی

پیشکسوت ورزش بانوان درباره برکناری شهریان از سمت معاون ورزش بانوان، بیان‌ کرد: من شنیده بودم که خود شهریان تمایل داشته است بازنشسته شود.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا ؛ فریده شجاعی درباره برکناری رباب شهریان، گفت: پیش از این شنیده بودم که خود شهریان تمایل به بازنشستگی داشته است و اگر این تصمیم خودش باشد این یک روال طبیعی است و باید برای او یک جایگزین انتخاب شود. به عنوان یک ورزشکار پیشکسوت از تمام زحمات شهریان که سالیان سال در دست ورزش بانوان داشته است و خدمات ارزنده‌ای را به ارمغان آورد، تشکر می‌کنم و به محمدیان نیز تبریک می‌گویم، او نیز توانایی‌های خود را نشان داده است و بسیار فرد توانمندی است. امیدوارم که با وجود او ورزش بانوان خوب عمل کند و نتایج ادامه‌ دار باشد.

او در ادامه افزود: به‌ هر حال این ها تصمیمات وزارت ورزش  و جوانان است و با توجه به شرایط موجود تصمیم گیری می‌شود و ما نمی‌توانیم از بیرون قضاوتی داشته باشیم. اینها سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان است و من نمی‌خواهم درگیر شوم.  هم شهریان از نفرات دلسوز ورزش بانوان است و هم محمدیان از توانایی‌های بالایی برخوردار است و در عرصه های مختلف ورزشی این را نشان داده است. ممکن است علاوه بر ۹ ماه باقی‌ مانده سمتش ادامه‌ دار باشد و در این راه موفق باشد.

پیشکسوت ورزش بانوان در پاسخ به این سوال که شبهاتی مبنی بر بازنشستگی بودن فریبا محمدیان مطرح است، نظر شما در این باره چیست؟ پاسخ داد: من اطلاعی از این موضوع ندارم و نمی‌دانم ‌دقیقا محمدیان بازنشسته است یا خیر، در حال‌ حاضر می دانم که او از آموزش و پرورش انتقال پیدا کرده است و در  دانشگاه مشغول به تدریس است و رییس فدراسیون اسکیت نیز هست. درباره شرایط بازنشستگی هم فقط صحبت از آن است و هیچ کسی به این موضوع عمل نمی‌کند. بنابراین محمدیان نیز می‌تواند یکی از نفراتی باشد که بتواند کار کند و مشکلی نیز وجود نداشته باشد.

شجاعی در پاسخ به این سوال که آیا محمدیان می‌تواند به ورزش بانوان کمک کند یا خیر؟ پاسخ داد: من محمدیان را باور دارم، به‌ هر حال ورزش بانوان نیاز به حمایت و هدایت از بالا را دارد و محمدیان نباید تنها بماند. من به او خوش بین هستم و امیدوارم که نتایج لازم را به دست بیاورد. ضمن این که شهریان در ورزش بانوان خوب عمل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *