تاریخ: 2017-01-12 شناسه خبر: 44081

بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال پارسه؛

فرنوش شیخی: لژیونر شدن بانوان ایران اتفاق بزرگی برای والیبال ماست

فرنوش شیخی: لژیونر شدن بانوان ایران اتفاق بزرگی برای والیبال ماست

ملی‌پوش تیم پارسه درخصوص لژیونر شدن بازیکنان تیم دانشگاه و سرمایه گفت: من به این بازیکنان تبریک می‌گویم. این اتفاق بسیار مهمی برای ورزش والیبال بانوان است.

به گزارش سایت ورزش بانوان فرنوش شیخی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: این هفته برابر تیم دانشگاه آزاد بازی داریم. دو تیم پارسه و دانشگاه آزاد تا حدودی پایاپای هم جلو آمده‌اند.با توجه به آنالیز خوبی که از تیم دانشگاه داریم و برنامه‌ریزی مربیان ان‌شالله سه امتیاز این بازی را به دست می‌آوریم.

وی افزود: تیم دانشگاه آزاد بازی هفته گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و با روحیه بازی این هفته خود را برگزار می‌کنند. اما تیم پارسه هم بازی خوبی را برابر بانک سرمایه برگزار کرد. تیم سرمایه تیم قوی است که از بازیکنان باتجربه ملی‌پوش برخوردار است. ما فکر نمی‌کردیم بتوانیم بازی نزدیکی را با این تیم داشته باشیم.

ملی‌پوش تیم پارسه درخصوص لژیونر شدن بازیکنان تیم دانشگاه و سرمایه گفت: من به این بازیکنان  تبریک می‌گویم. این اتفاق بسیار مهمی برای ورزش والیبال بانوان است و شاید دیگر این اتفاق نیفتاد. البته امیدوارم بازیکنان دیگر هم این شرایط برایشان فراهم شود تا در باشگاه‌های خارجی حضور پیدا کنند. به طور حتم این موضوع باعث رشد و توسعه والیبال بانوان ما خواهد شد.

شیخی یادآورشد: پیش از این ههم پیشنهادهایی از تیم‌های خارجی برای بازیکنان ملی‌پوش کشورمان و از جمله خود من وجود داشت. من از لیگ قزاقزستان و ترکیه پیشنهاد داشتم اما آنها اجازه بازی با حجاب را ندادند. به همین دلیل پیشنهاد باشگاه‌های این کشور را نپذیرفتیم. تیم بلغارستان اجازه بازی با حجاب را به بازیکنان کشورمان داده است و این خیلی خوب است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *